Materiał Partnera

Zabezpiecz swoją przyszłość z agencją ubezpieczeniową Uniqa

Zabezpiecz swoją przyszłość z agencją ubezpieczeniową Uniqa

Agencja ubezpieczeniowa Uniqa znajduje się w Ustce. Współpracuje z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Jeśli chcesz zadbać o przyszłość własną i swojej rodziny, skorzystaj z oferty ubezpieczalni Uniqa. Na miejscu możesz liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w dobraniu ubezpieczenia odpowiedniego do twoich potrzeb.

Sprawdźmy, jakie ubezpieczenia znajdziemy w ofercie ubezpieczalni Uniqa.

Ubezpieczenie na życie

Zakup ubezpieczenia na życie gwarantuje wypłatę pieniędzy bliskim w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. Jest to zatem inwestycja w bezpieczeństwo rodziny. Polisę na życie kupuje się dla osób, które się kocha, nie dla siebie. W ramach ubezpieczenia na życie możemy zdecydować się na szereg opcji dodatkowych, np. ubezpieczyć się od utraty pracy lub poważnego zachorowania. Ubezpieczenie na życie może stanowić również zabezpieczenie kredytu hipotecznego. Polisa na życie zapewnia bezpieczeństwo finansowe rodziny, dlatego warto zdecydować się na jej zakup.

Ubezpieczenie zdrowotne

Zakup ubezpieczenia zdrowotnego zapewni wsparcie finansowe w przypadku wystąpienia u ubezpieczonego poważnej choroby. Środki finansowe będą pomocne w pokryciu kosztów leczenia, a także pozwolą na godne życie pomimo czasowej niezdolności do pracy wynikającej z zachorowania. Ubezpieczenie tego typu można wykupić dla siebie, a także rozszerzyć je na partnera i dzieci.

Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków zapewni wsparcie finansowe, gdy ubezpieczony ulegnie wypadkowi, w wyniku którego dozna uszczerbku na zdrowiu. Wypłacone środki finansowe pozwolą bez problemu opłacić koszty leczenia i rehabilitacji oraz zapewnią stabilność finansową poszkodowanemu na czas wracania do zdrowia.

Ubezpieczenie majątkowe

W przypadku ubezpieczenia majątkowego możemy zdecydować się na różne opcje – kompleksowe zabezpieczenie całego dobytku lub tylko jego części od określonych zdarzeń. Wybierać możemy spośród oferty ubezpieczeń od włamań, zalań, pożarów i innych żywiołów. Nieruchomości możemy ubezpieczyć nawet jeśli nie jesteśmy właścicielami budynku, wystarczy przedstawić w ubezpieczalni umowę najmu.

Ubezpieczenie turystyczne

Przed każdą większą lub mniejszą podróżą warto jest wykupić dla siebie i bliskich ubezpieczenie turystyczne, które zabezpieczy nas przed skutkami nagłych zdarzeń losowych podczas wyjazdu. Ubezpieczenie tego typu pozwoli pokryć koszty ewentualnego leczenia lub naprawy zniszczonego mienia. Będzie również pomocne w przypadku utraty bagażu lub gdy zostaniemy okradnięci.

Ubezpieczenie rolne

Ubezpieczenia rolne są przeznaczone dla rolników, którzy chcą zabezpieczyć swoje mienie. Ubezpieczeniu mogą podlegać zarówno budynki mieszkalne i gospodarcze, jak i mienie ruchome. Ubezpieczyć można zwierzęta gospodarskie i sprzęt rolniczy. Przydatne dla rolników mogą okazać się również dodatkowe ubezpieczenia OC.

Ubezpieczenie komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne jest niezbędne każdemu kierowcy. W skład ubezpieczeń komunikacyjnych wchodzi OC i AC, w ramach opcji dodatkowych możemy zdecydować się również na pakiet assistance.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz