Materiał Partnera

Zabawa w starym poligonie wojskowym – Strzelnica Pasternik

Zabawa w starym poligonie wojskowym – Strzelnica Pasternik

Sporty strzeleckie amatorskie i profesjonalne są coraz bardziej popularne. To zaś wpływa na popularyzację strzelectwa rekreacyjnego, które świetnie wpływa na zmniejszenie napięcia mięśni, uwolnienie się od stresu, czy na poprawienie koncentracji. Jest przy tym sposobem na niepowtarzalną zabawę dla dorosłych, którzy mogą poznać również historię broni palnych i światowych formacji wojskowych. Niezapomniane wrażania, iście wojskową atmosferę, a także prawdziwą lekcję odwagi oferuje pod Krakowem Strzelnica Pasternik, która mieści się na terenie starego poligonu wojskowego w miejscowości Rząska!

Niepowtarzalna strzelnica z wojskową atmosferą

Obecnie w Polsce działa coraz więcej strzelnic. Większość z nich jest jednak krytych i wyróżnia się swoją nowoczesnością. Aby poczuć jednak prawdziwą atmosferę wojska, warto odwiedzać takie miejsca, jak Strzelnica Pasternik, która została zbudowana na starym poligonie wojskowym z 15 hektarami terenu zielonego. To właśnie tam można w obiektach krytych, na stanowiskach otwartych, czy w wolnej przestrzeni spróbować strzelania z różnych rodzajów broni palnej, nawet z karabinów maszynowych – np. z AK47 Kałasznikow. Strzelnica Pasternik to bowiem miejsce zarówno dla amatorów, jak i pasjonatów strzelectwa bojowego oraz sportowego i rekreacyjnego.  To tam można spróbować również innych form zabaw grupowych – mowa o paintballu, a także strzelaniu z rzutków.

Oferta dla każdego!

Strzelnica Pasternik prowadzona przez firmę Mr Sport sp. z o.o., jest otwarta dla każdego. Mogą z niej skorzystać osoby, które potrzebują kursów strzeleckich pod okiem najlepszych instruktorów, jak i grupy myśliwskie przestrzeliwujące swoją broń. Częstymi gośćmi są również grupy zorganizowane. Strzelnica Pasternik to bowiem zarówno ośrodek szkoleniowy dla ochroniarzy, służb mundurowych, czy myśliwych, jak i też miejsce niepowtarzalnej zabawy w formie integracji firmowych. To właśnie dla przedsiębiorstw firma Mr Sport sp. z o.o. przygotowała świetną ofertę, która sprosta wszelkich oczekiwaniom. Atrakcyjna cena idzie bowiem w parze z nowym wymiarem rozrywki, przynoszącym wyzwanie, adrenalinę oraz rywalizację – w taki sposób kierownictwo firm może sprawdzić relacje między pracownikami, czy aktywować ich do wzmożonej pracy grupowej!

Restauracja myśliwska przy strzelnicy

Zalety Strzelnicy Pasternik można wymieniać niemalże bez końca. Grupa Mr Sport tworzy bowiem niezwykłe miejsce dla pasjonatów i amatorów, zaskakując ich nowoczesnością, niezwykłą atmosferą, bogatą ofertą, niezliczonymi typami broni, a także dodatkowymi udogodnieniami. Jednym z nich jest działająca przy strzelnicy restauracja myśliwska, gdzie można skosztować prawdziwe przysmaki, w tym dziczyznę, czy też sarninę! Jest to zatem miejsce, które pozwala poznać nowe, wcześniej nieodkryte smaki…

Opracowanie:
Kraków, Pasternik 128
tel. 691 462 152
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz