Materiał Partnera

Z jakich zabiegów warto skorzystać w SPA?

Z jakich zabiegów warto skorzystać w SPA?

Żyjemy coraz szybciej – wszędzie się spieszymy i spędzamy w pracy znacznie więcej czasu, niż powinniśmy. Stres towarzyszy nam często od rana do wieczora i działa destrukcyjnie nie tylko na nasz organizm, ale także relacje z rodziną i przyjaciółmi. Gdy czujemy się zmęczeni, wypaleni i potrzebujemy chwili wytchnienia, powinniśmy znaleźć trochę czasu tylko dla siebie. Dobra książka, masaż i zabiegi pielęgnacyjne to najlepszy sposób nie tylko na walkę ze stresem, ale także z oznakami starzenia się organizmu.

SPA – remedium na problemy

Każdy z nas powinien znaleźć odrobinę czasu tylko dla siebie, żeby oddać się przyjemnością, które wpływają na nas kojąco. Wielu kobietom całkowity relaks kojarzy się z masażem, profesjonalnymi zabiegami pielęgnacyjnymi lub wieczorem w SPA w towarzystwie koleżanek. Dlaczego więc tak rzadko pozwalamy sobie na takie przyjemności? Jakie zabiegi zapewnią nam błogi relaks? Podpowiadamy.

Masaż – najlepsze lekarstwo dla spiętych mięśni

Nie dbamy o nasze ciało – wiele godzin dziennie spędzamy w pozycji siedzącej – w biurze i samochodzie. Nie mamy czasu na sport, a nasze zestresowane ciało staje się coraz bardziej spięte i obolałe. Czujesz bóle pleców? Nie czekaj, aż miną samoistnie. Doświadczony masażysta sprawi, że Twoje ciało rozluźni się, dzięki czemu zapomnisz o bólu i codziennych troskach. W renomowanym salonie Nefretete Day Spa w Radomiu masz do wyboru mnóstwo relaksujących zabiegów i rytuałów między innymi:

  • masaż gorącą święcą,
  • masaż relaksujący z czekoladą,
  • masaż na 4 ręce,
  • masaż kamieniami,
  • masaż aromatyczny,
  • masaż relaksacyjny,

Masaż sprawi, że Twoje ciało będzie rozluźnione, a Ty zyskasz znacznie więcej energii do działania.

Chwila luksusu – niezwykła moc rytuałów

Rytuały pozwalają się odprężyć i zapomnieć o codzienności. To znakomite rozwiązanie nie tylko dla zestresowanych pań, ale także panów, którzy pragną odpocząć od pracy i trosk. Szczególnym powodzeniem cieszy się rytuał „Whisky drink dla niego”, który obejmuje peeling i masaż. Cenne składniki zapewnią skórze gładkość i miękkość, a masaż rozluźni napięte mięśnie. Panie mogą skorzystać między innymi z rytuału opartego na żurawinie, róży, złocie, witaminie C, czy rytuału inspirowanego Ayuverdą, który odżywi i głęboko zrelaksuje całe ciało.

Zabiegi pielęgnacyjne

Zwieńczeniem pobytu w salonie SPA mogą stać się zabiegi pielęgnacyjne, które zajmą się problemami naszej skóry – w zależności od potrzeb odmłodzą ją, rozjaśnią, ujędrnią lub dodadzą blasku. W specjalistycznym gabinecie warto skorzystać między innymi z zabiegów opartych na kwasach medycznych, które znakomicie odmładzają cerę i pomagają walczyć z zaskórnikami. Warto także skorzystać z peelingu nanotechnologicznego DNA Recovery Peel, dzięki któremu kwasy wnikają jeszcze głębiej. To świetna propozycja dla kobiet, które oczekują spektakularnych rezultatów.

Opracowanie:
Augustów 36B
tel. 48 330 89 98
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz