Artykuł sponsorowany

Z jakich powodów warto zdecydować się na montaż rolet zewnętrznych? Sprawdź opinię specjalistów z firmy Bud-Inwest!

Z jakich powodów warto zdecydować się na montaż rolet zewnętrznych? Sprawdź opinię specjalistów z firmy Bud-Inwest!

Rolety zewnętrzne to akcesoria okienne, które kojarzone są przede wszystkim z funkcją antywłamaniową. Jak się jednak okazuje, ich wykorzystanie niesie ze sobą znacznie więcej istotnych korzyści – zarówno tych praktycznych, jak i tych związanych z komfortem przebywania we wnętrzu domu lub mieszkania. Z jakimi informacjami na ten temat warto się zapoznać? Sprawdź, co na ich temat podpowiadają fachowcy z Bud-Inwest!

Jakie są największe zalety rolet zewnętrznych?

Nowoczesne rolety zewnętrzne to doskonała propozycja dla wszystkich właścicieli domów i mieszkań, którym zależy na tym, aby ograniczyć zjawisko nagrzewania się pomieszczeń w okresie letnim. Jako że promienie słoneczne zostają zatrzymane przed pakietem szybowym i odbite przez aluminiowy pancerz, nie dochodzi do przekazania energii cieplnej do wnętrza budynku. W ten prosty sposób da się obniżyć temperaturę nawet o 5-7 stopni Celsjusza, a wartość taka podczas czerwcowych lub lipcowych upałów z pewnością będzie odczuwalna.

Jak podkreślają doświadczeni specjaliści z firmy Bud-Inwest, drugą istotną zaletą rolet zewnętrznych jest również ich dobra izolacyjność akustyczna. Akcesoria okienne tego typu świetnie sprawdzą się zatem w przypadku nieruchomości zlokalizowanych np. nieopodal ruchliwej ulicy. Roleta daje też możliwość sprawowania kontroli nad ilością wpadającego do mieszkania światła, które nierzadko powoduje irytujące problemy podczas oglądania telewizji, czy też pracy przy komputerze.

Kiedy zdecydować się na montaż rolet zewnętrznych?

Z technicznego punktu widzenia na montaż rolet zewnętrznych można zdecydować się w każdym momencie. Jednakże biorąc pod uwagę kwestie praktyczne i ekonomiczne, warto zadbać o to tuż po instalacji nowych okien i przed zakończeniem prac dotyczących docieplenia elewacji. Takie podejście do sprawy pozwoli przeprowadzić cały proces znacznie szybciej i jednocześnie ograniczyć konieczne do poniesienia wydatki. Obecnie zainteresowani zakupem klienci mogą zdecydować się na zewnętrzne rolety manualne lub te sterowane elektrycznie.

Ostateczny wybór zależy oczywiście od indywidualnych oczekiwań inwestorów. Gdzie zatem szukać najlepszych ofert? Wyjątkowo atrakcyjnie przedstawia się propozycja przygotowana przez specjalistów z firmy Bud-Inwest. To właśnie tutaj wszyscy klienci mogą liczyć zarówno na atrakcyjne ceny, jak i rzetelne doradztwo. Fachowcy zadbali o to, aby ich oferta miała charakter kompleksowy. Oznacza to, że poza sprzedażą rolet zewnętrznych doświadczeni pracownicy zajmą się także ich montażem.

Opracowanie:
Warszawa, Targowa 72 lok. 32
tel. 517 837 451
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz