Materiał Partnera

Z jaką firmą podjąć współpracę w zakresie wykonawstwa dachu?

Z jaką firmą podjąć współpracę w zakresie wykonawstwa dachu?

Budowa dachu naszego domu jednorodzinnego to bardzo złożony proces, który musi opierać się o precyzyjny projekt wizualny, techniczny, obliczeniowy, czy też rysunkowy, a także o liczne ekspertyzy oraz analizy – między innymi świadectwa energetyczne. Złożony proces przygotowawczy w biurach architektonicznych, to jednak połowa sukcesu. Drugą częścią dobrze wykonanej inwestycji musi zająć się odpowiednia firma dekarska. My podpowiadamy jaką warto wybrać!

Podejmuj współpracę z firmami o szerokim zakresie działalności

Co można uznać za szeroki zakres działalności w branży dekarskiej? Przede wszystkim wykonawstwo nie tylko samego poszycia dachowego, świetlików, systemów rynnowych, okien na poddaszach, ale również więźby dachowej z drewna konstrukcyjnego wysokiej klasy, spełniającej normę PN-EN 338 oraz posiadającej standard wyższy niż C24 (dla drewna z drzew iglastych) oraz D30 (dla drewna z drzewa liściastego). Ważne jest również to, aby nasz wykonawca znał doskonale metodologie pracy związane z różnego rodzaju systemami dachowymi. Mowa o blachodachówkach powlekanych, blachach trapezowych, panelach dachowych na rąbek, dachówkach ceramicznych, dachówkach betonowych, czy o goncie bitumicznym. Najlepiej podejmować zatem współpracę z firmami dekarskimi, które posiadają udokumentowane portfolia prac związane z budownictwem mieszkalnym jednorodzinnym i wielorodzinnym, przemysłowym i komercyjnym, a także publicznym, w tym zabytkowym! Ważne jest również zwrócenie uwagi, czy określony wykonawca stawia na technologie proekologiczne, oraz energooszczędne, oparte o rekomendowane przed architektów systemy termoizolacyjne. Te dystrybuują specjalistyczne hurtownie dekarskie i budowlane, które posiadają również własne działy wykonawcze/monterskie!

Hurtownia materiałów budowlanych i ekipa wykonawcza w jednym!

Jeśli chcemy postawić na najwyższej jakości dach, przy zoptymalizowanym procesie wykonawczym jeśli chodzi o czas realizacji, warto współpracować z firmami o szerokim profilu działalności zarówno w sektorze usług montażowych/budowlanych, jak i dystrybucji materiałów dekarskich, elewacyjnych, brukarskich, czy też remontowych. Takie firmy w przypadku złożonej, wieloetapowej współpracy zapewniają liczne rabaty na swoje produkty, dobierając je idealnie do Twoich potrzeb oraz projektu domu. Wielokrotnie pozwala to na stworzenie obiektu energooszczędnego oraz stylowego, niemalże jak z magazynów architektonicznych, a to wszystko przy znacznie zoptymalizowanych kosztach. Hurtownia, która posiada również ekipę budowlaną, działa bowiem w „ulepszonej” wersji logistyki budowlanej. Mowa o procesach przygotowawczych, czy też tych transportowych. Dowodem na to jest firma DEK-POL, która w przypadku dachu, zajmie się każdym ważnym elementem. Przygotuje ona więźbę dachową, pokrycie dachowe, system izolacyjny, system kominowy, okna na poddaszach i świetliki, a także wszelkie obróbki blacharskie! Z pełną ofertą DEK-POL, warto zapoznać się zatem na jej dedykowanej stronie www. 

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz