Materiał Partnera

Wystrój biur – postaw na awangardowe grafiki!

Wystrój biur – postaw na awangardowe grafiki!

Odpowiednia aranżacja siedziby firmy, ma duże znaczenie dla zadowolenia pracowników ze standardów oferowanych przez pracodawcę, a także ma istotną funkcję reprezentacyjną przed klientami oraz kontrahentami. Jeśli zatem urządzasz małe lub wielkie biuro np. w wersji open space’u, kieruj się naszymi wskazówkami!

Postaw na wyrazisty minimalizm

Wiele firm w dzisiejszych budynkach biurowych, stawia na tzw. otwartą przestrzeń, czy też na zabudowywanie gabinetów szklanymi ścianami oraz drzwiami. Taka architektoniczna aranżacja nie jest jednak przypadkowa. Badania dowiodły, że takie miejsca pracownicze zapewniają spokój w wykonywaniu obowiązku, przy jednoczesnym podwyższeniu wydajności pracy. W zamkniętych, ciasnych pomieszczeniach szybko dochodzi zatem do znużenia pracownika.

Pamiętać należy jednak o tym, że szklane biura, w swojej pierwotnej prezencji, są bardzo surowe. Warto je zatem ocieplać specjalnymi okleinami przeziernymi, które mogą mieć nadruki w formie motta firmy, haseł reklamowych, czy też związanych z branżą grafik. Przestrzeń w ten sposób zaaranżowana stanie się bardziej przyjazna i atrakcyjna wizualnie! Minimalizm jest bowiem dobry, pod warunkiem, że stawiamy na wyraziste oraz kreatywne rozwiązania.

Fototapety w mniejszych wnętrzach

W mniejszych wnętrzach, np. łazienkach, kuchniach, czy też w biurach w kamienicach, warto postawić na aranżację wnętrz fototapetami. Te mogą zarówno przedstawiać zdjęcia zespołu oraz jego zrealizowane projekty, jak i mogą dotyczyć obrazów, które nie kojarzą się nam z pracą, a przynoszą ukojenie i relaks. Mowa o zdjęciach lasu, chmur, morza, czy innych przestrzeni naturalnych. To one nie tylko optycznie powiększają najciaśniejsze gabinety, ale również pozwolą na uzyskiwanie odpoczynku dla wzroku. Fototapety są zaś tak atrakcyjne wizualnie i kreatywne, że dzisiaj spotkać je można również w hotelach, barach, restauracjach, klinikach, a także domach. Dobrze dobrane, świetnie harmonizują się z drewnem, kamieniem naturalnym, a także ze szkłem.

Podkreśl logo swojej firmy

Logo naszej firmy powinno znajdować się w lobby, czy też na korytarzach biurowych. Dzisiaj może być zaś wykonane z pięknych przestrzennych i podświetlanych literek 3D, lub też z kasetonów, również wykonanych w technologii oświetleniowej. Pomysłów na aranżację wnętrz w ten sposób może być wiele. Świetnie kasetony i literki pasują w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym, industrialnym, klasycznym, skandynawski, czy awangardowym. Warto jednak pamiętać o ich jakości. Wybieraj zatem współpracę tylko z profesjonalnymi pracowniami, które gwarantują innowacyjne aranżacje wnętrz, czy reklamy outdoorowe. Tu wyróżnia się między innymi STUDIO GRAFFIX, które obsługiwało zarówno małe sklepy, jak i wielkie światowe korporacje. Z przykładowymi realizacjami warto zapoznać się na dedykowanej stronie firmy.  

Opracowanie:
Wrocław, Strzegomska 208
tel. 717 946 383
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz