Materiał Partnera

Wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne i sklepowe

Wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne i sklepowe

Wyposażenie lokalu gastronomicznego musi zawierać specjalistyczne urządzenia wysokiej jakości, które znacząco usprawnią wszelkie procesy przygotowania potraw i ich wydawania. Podobnie jest ze sklepami – warto zwiększyć ich ergonomię dzięki rozwiązaniom proponowanym przez firmę Firn, renomowanego dystrybutora urządzeń gastronomicznych i sklepowych. Co konkretnie znajduje się w ofercie?

Funkcjonalny sklep

Sprzedając rozmaite towary w sklepie, należy zadbać przede wszystkim o ich odpowiednią ekspozycję. Jest to możliwe m.in. dzięki wytrzymałym regałom, na których można umieścić wiele produktów. Tego typu meble sklepowe mogą być wykonane zarówno z drewna, jak i metalu. W ofercie firmy Firn dostarczającej urządzenia gastronomiczne i sklepowe znajdują się nie tylko funkcjonalne regały, ale też gabloty umożliwiające klientom obejrzenie towarów przed zakupem. Asortyment znajdujący się za przezroczystym szkłem jest doskonale widoczny i jednocześnie zabezpieczony przed możliwością bezpośredniego kontaktu z kupującym, co jest dużym udogodnieniem dla sprzedawcy. Oferowane przez firmę Firn boksy kasowe ułatwiają z kolei finalizację transakcji, podobnie jak lady, na których także można eksponować dostępne towary. W sklepach sprawdzą się też urządzenia pomocnicze, do których zaliczają się np. krajalnice, piły, topory, noże i deski HACCP, zlewozmywaki czy stoły nierdzewne. Firma Firn jest więc w stanie kompleksowo wyposażyć sklep, ale nie tylko – w ofercie znajdują się również elementy przeznaczone dla gastronomii. Jakie dokładnie?

Urządzenia gastronomiczne

Niezbędne wyposażenie wysokiej klasy jest też wymagane np. w przypadku prowadzenia restauracji. Lokale tego typu muszą posiadać niezbędne urządzenia gastronomiczne, takie jak chociażby trzon kuchenny dostępny w ofercie firmy Firn. Dystrybutor ten dostarcza również wydajne piece konwekcyjno-parowe, przeznaczone do robienia pizzy czy inne sprzęty do obróbki termicznej – piekarniki lub gyrosy. Dzięki niezwykle funkcjonalnym urządzeniom wydawczym potrawy trafiają do gości szybko, a kostkarki do lodu czy sałaciarki dostarczane przez firmę Firn znacząco usprawniają przygotowanie mniejszych przekąsek oraz napojów. Warto wiedzieć, że asortyment obejmuje także wszelkie meble ze stali nierdzewnej, które mogą być dodatkowo wykonane na specjalne zamówienie. Wspomniane wcześniej stoły, szafki, zlewozmywaki czy niezwykle funkcjonalne okapy z łapaczami tłuszczu, które świetnie sprawdzą się w każdej kuchni realizującej wiele zamówień, to tylko niektóre z dostępnych w ofercie firmy Firn artykułów dla gastronomii.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz