Materiał Partnera

Wysokiej jakości okucia budowlane i zawiasy w ofercie firmy Stal-Met FPUH

Wysokiej jakości okucia budowlane i zawiasy w ofercie firmy Stal-Met FPUH

Okucia budowlane i zawiasy pełnią niezwykle istotną funkcję w większości obiektów, dlatego warto zadbać o to, by były one najwyższej jakości. Oznacza to konieczność zamówienia ich u renomowanego producenta, którego każdy wyrób tego typu charakteryzuje się ogromną precyzją wykonania i zastosowaniem najlepszych materiałów. Doskonałe okucia budowlane oraz zawiasy znaleźć można w ofercie firmy Stal-Met FPUH – jakie konkretnie?

Na drzwi i okiennice

Mocowanie drzwi i okiennic musi gwarantować pełną stabilność nawet w przypadku ciężkich wyrobów, które narażone są na różne czynniki zewnętrzne oraz obciążenia. Niezbędne są zatem solidne zawiasy, takie jak np. wykonane z płaskownika i zawiasu toczonego modele pasowe proste. Dostępne są one w ofercie renomowanego producenta okuć budowlanych i zawiasów – firmy Stal-Met FPUH. Doskonale sprawdzają się właśnie jako mocowanie wspomnianych drzwi oraz okiennic, jednak nie są jedynym rozwiązaniem, które proponuje w tym zakresie Stal-Met FPUH.

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia temu producentowi stworzenie wyrobów dostosowanych do konkretnych potrzeb klienta, dlatego w ofercie znajdują się też zawiasy łamane. To rozwiązanie stosowane m.in. w okiennicach łamanych na dwie części. Z kolei do wzmocnienia dużych drzwi na środku sprawdzi się produkowany przez Stal-Met FPUH zawias kątowy. Może być on zdobiony w ciekawy sposób, zapewniając tym samym doskonałą estetykę i niepowtarzalny charakter.

Szerokie zastosowanie

Jednym z rozwiązań proponowanych przez Stal-Met FPUH jest także zasuwa budowlana. Wykonana z wytrzymałej blachy oferuje zamykanie na kłódkę, które sprawdza się doskonale m.in. w bramach czy w budynkach gospodarczych. Rozbudowana oferta firmy Stal-Met FPUH obejmuje również zamknięcia garażowe oraz skoblowe. W obu przypadkach możliwe jest zastosowanie dodatkowego zabezpieczenia w postaci kłódki. Co ciekawe, okucia budowlane sprawdzają się także przy wielu innych konstrukcjach, np. przy budowie pieców kaflowych – tu sprawdzonym rozwiązaniem jest proponowana przez Stal-Met FPUH zasuwa dymna.

Szeroki asortyment wyrobów firmy Stal-Met FPUH obejmuje również kotwy ze stali atestowanej, które nadają się idealnie jako mocowanie krokwi, belek, płotew czy więźby dachowej do ściany lub stropu. Łączenie tej ostatniej również powinno być zabezpieczone odpowiednimi materiałami, takimi jak np. proponowana przez Stal-Met FPUH klamra budowlana. Jak się zatem okazuje, firma Stal-Met FPUH produkuje wiele zawiasów i okuć budowlanych, których zastosowanie jest szerokie. Warto postawić na tę firmę – dysponuje ona nowoczesnym zapleczem technicznym i ponad 30-letnim doświadczeniem, dzięki którym wyroby charakteryzują się doskonałą jakością i precyzją wykonania.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz