Materiał Partnera

Wyroby stalowe w ofercie MTM Stal

Wyroby stalowe w ofercie MTM Stal

Wyroby produkowane z wysokiej jakości stali są szeroko stosowane m.in. w przemyśle oraz budownictwie. Możliwość ich dopasowania według indywidualnych preferencji klienta to spory atut, jednak dostępny wyłącznie w ofercie renomowanych dystrybutorów. Do ich grona zalicza się MTM Stal – szeroki asortyment tej firmy obejmuje m.in. pręty stalowe, odkuwki, a także rury grubościenne i wiele innych.

Pręty na zamówienie

Pręty stalowe które oferujemy stosowane w różnych gałęziach przemysłu. Nasze pręty najczęściej wykorzystywane są przez producentów, którzy specjalizują się w produkcji maszyn, hydraulice siłowej czy szeroko pojętej obróbce skrawaniem. Istotne jest jednak dopasowanie prętów do konkretnego zastosowania. Dystrybutor wyrobów stalowych, firma MTM Stal, proponuje swoim klientom pręty okrągłe oraz kute, które charakteryzują się niezwykle wysoką jakością wykonania, co potwierdzają atesty 3.1. Rozbudowana oferta firmy MTM Stal obejmuje pręty stalowe w określonym stanie. Mogą być one zarówno surowe, jak i zmiękczone, a także normalizowane lub ulepszone cieplnie. Dzięki możliwościom technologicznym firmy MTM Stal, pręty stalowe oferowane przez tego dystrybutora mogą być przez niego docięte na wymiar odpowiadający klientowi, co jest dużym udogodnieniem. Standardowa długość handlowa prętów stalowych oferowanych przez MTM Stal wynosi od 3000 do 6000 mm.

Warto wiedzieć, że dystrybutor ten proponuje pręty o różnej powierzchni – czarnej surowej, łuszczonej, a także wstępnie obrobionej w procesie toczenia.

Wiele wyrobów oraz specjalistyczne usługi

Rozbudowana oferta MTM Stal to także odkuwki w stanie swobodnym kutym lub wstępnie obrobionym, czyli skórowanym. Wybór drugiego typu korzystny jest ze względu na wysoką precyzję wykonania przy jednocześnie niskich kosztach zakupu takich odkuwek. Wyróżniają się one również małym naddatkiem, co przekłada się na szybszą i wygodniejszą obróbkę. Szeroki asortyment MTM Stal obejmuje również blachy oraz wypałki. Blachy oferowane są w różnych gatunkach, w tym m.in. S355J2, C45, 41Cr4, a także 42CrMo4 + QT. MTM Stal jest w stanie zaoferować klientom wypalanie tlenem, które w zależności od preferencji zlecającego, może oscylować w zakresie grubości od 20 do 300 mm.

Ponad to w ofercie firmy znajdą Państwo spory wybór rur grubościennych w gatunkach takich jak S355J2 oraz w gatunku 32HA.

Firma MTM Stal świadczy także szereg innych usług, które związane są z obróbką wyrobów stalowych. Trzy wysokiej jakości piły taśmowe doskonale sprawdzają się do efektywnego cięcia stali, a kompleksowe możliwości obróbki uzupełnia wykorzystanie piły z podajnikiem automatycznym oraz urządzenia do cięcia profili i prętów w pakietach. Co ciekawe, MTM Stal jest w stanie również zrealizować badania stopów metali w zakresie np.

ich wytrzymałości czy składu chemicznego. Warto zatem skorzystać z kompleksowej oferty firmy MTM Stal i tym samym wybrać wysokiej jakości wyroby stalowe oraz usługi związane z ich obróbką. W ofercie znajdują się też wały korbowe i koła zębate, a także elementy hydrauliki siłowej i rury grubościenne – w tym wypadku specjaliści dopasowują wyrób do preferencji klienta, stosując zaleconą przez niego owalność, udarność, normalizację i gwarantując tolerancję wymiarową na odpowiednim poziomie.

Opracowanie:
Tarnowskie Góry, Zagórska 60
tel. 32 768 90 14
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz