Materiał Partnera

Wyprawa za miasto? Tylko w Mitsubishi L200

Wyprawa za miasto? Tylko w Mitsubishi L200

Różnorodność rynku motoryzacyjnego sprawia, że każdy kierowca znajdzie pojazd idealnie dopasowany do jego potrzeb. Mitsubishi L200 to propozycja dla tych, którzy potrzebują auta zdolnego sprostać każdemu wyzwaniu. To nowy sposób podróżowania z większym ładunkiem, który cechuje użyteczność, wytrzymałość, niezawodność, a także pełen komfort jazdy. Przyjrzyj się bliżej temu modelowi.

Mitsubishi L200 – znacznie więcej niż pickup

Podczas projektowania tego samochodu specjaliści z Mitsubishi mieli jeden cel: stworzyć pojazd, który zapewni maksymalną stabilność i przyczepność. Usztywniona rama Mitsubishi L200 daje kierowcy poczucie kontroli, natomiast dopracowane pod kątem aerodynamiki nadwozie sprawia, że pojazd doskonale sprawdza się podczas szybkiej jazdy po autostradzie. Pełna kontrola nad samochodem to także zasługa niezawodnego napędu Super Select 4WD-II zastosowanego w połączeniu z zaawansowanym technologicznie zawieszeniem. Blokada tylnego mechanizmu różnicowego, jak wskazują eksperci z salonu Mitsubishi Auto Krak, sprawia, że oba tylne koła obracającą się z tą samą prędkością. Dzięki temu samochód ma lepszą przyczepność na piasku, błocie czy kamienistej nawierzchni, co czyni go idealnym do podróży w trudnym terenie.

Korzystny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy mają systemy czujników; służące ostrzeganiu o ruchu poprzecznym (RCTA) oraz monitorowaniu martwego pola (BSW). Kiedy system RCTA  jest aktywny, w zestawie wskaźników widoczna jest kontrolka. Czujniki radarowe w tylnym zderzaku aktywują się, jeśli wykryją zbliżający się w niewielkiej odległości pojazd. Wówczas na wyświetlaczu wielofunkcyjnym pojawia się komunikat ostrzegawczy, włącza się ostrzeżenie dźwiękowe oraz migają kontrolki w obu lusterkach bocznych. System BSW wykorzystuje czujniki ultradźwiękowe w celu wykrywania pojazdów w martwych polach za samochodem, po jego lewej i prawej stronie. W tym przypadku wykrycie innego samochodu sygnalizowane jest przez zapalenie kontrolki w lusterku bocznym z właściwej strony.

Nowoczesne rozwiązania dla komfortu kierowcy

W tym modelu zastosowanie znalazły najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny motoryzacji, wśród nich technologia LED. W niej wykonane zostały lampy główne i do jazdy dziennej, co zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach. Wyposażenie pojazdu w stację multimedialną SDA otwiera możliwość integracji systemu Apple CarPlay lub Android Auto ze smartfonem. Dzięki temu w Mitsubishi L200 możemy bez problemu korzystać z rozmaitych aplikacji mobilnych oraz nawigacji. Na wydajność pojazdu wpłynęło natomiast zoptymalizowanie przełożeń w nowej przekładni, co obniżyło zużycie paliwa i zmniejszyło poziom hałasu silnika nawet przy dużych prędkościach.

Nie możemy jednak zapominać, że dużą rolę przy wyborze samochodu odgrywa jego wygląd. W przypadku Mitsubishi L200 wyraźne kształty i odważna stylistyka wskazują na mocny charakter tego modelu. Masywne nadwozie oraz zdecydowany, dynamiczny przód to idealne połączenie elegancji i sportowego charakteru. Walory estetyczne podnoszą również wspomniane już lampy w technologii LED. Zarówno wyposażenie, jak i design samochodu mają za zadanie spełnić oczekiwania kierowcy – dopasowanie pojazdu do potrzeb jest ponadto możliwe dzięki dostępności kilku wersji wyposażenia. Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z każdą z nich.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz