Materiał Partnera

Wyposaż swoje biuro razem z profesjonalną opolską firmą Eltropol!

Wyposaż swoje biuro razem z profesjonalną opolską firmą Eltropol!
Zarówno biura domowe, jak i firmowe muszą być wyposażone w profesjonalne sprzęty, które umożliwiają odpowiednie sporządzanie, archiwizowanie i utylizowanie dokumentów. W tym celu warto zaopatrzyć się w urządzenia, które nie tylko będą doskonale spełniały swoje funkcje, ale również posłużą nam przez wiele lat. Jakie sprzęty znajdziemy w najnowszej ofercie sklepu Eltropol?

Kompleksowe wyposażenie biura

Firma powstała w 1989 roku, co daje ponad 30 lat doświadczenia w branży! Dzięki wysokiej jakości sprzętów Kyocera specjalizuje się z zaopatrywaniu zarówno osób prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw. W sprzedaży znajdziemy urządzenia zarówno fabrycznie nowe, jak i używane:

  • Drukarki dla małych przedsiębiorców – niewielkie, ale niezwykle precyzyjne drukarki, umożliwiające wydruki w wysokiej jakości. Zarówno monochromatyczne, jak i kolorowe.
  • Wydajne i niezawodne kserokopiarki – urządzenia wielofunkcyjne do drukowania i powielania dokumentów w wielu modelach, różniących się miedzy sobą nie tylko rozmiarami, ale też funkcjami. Firma oferuje urządzenia bardzo wydajne, wyposażone w pojemne zasobniki papieru i tonery, wystarczające na przygotowanie tysięcy arkuszy.
  • Niszczarki do dokumentów – dzięki zróżnicowanej skali rozdrobnienia, nadają się zarówno do niszczenia dokumentacji zwykłej, jak i tajnej. Pozwalają na utylizację dokumentów według najnowszych zasad RODO.

Urządzenia sprzedawane przez Eltron charakteryzują się nie tylko wieloletnią trwałością i wysoką jakością, ale również ciekawym, nowoczesnym designem.

Innowacyjny gadżet – drukarka 3D!

Oprócz standardowego wyposażenia biura, firma śledzi również nowinki technologiczne, które trafiają do różnych gałęzi przemysłu i usług w Polce. Drukarka 3D dostępna w sprzedaży pozwala na drukowanie przy użyciu wielu materiałów, między innymi jest to:

  • plastik przemysłowy ABS;
  • imitacja miedzi;
  • plastik ekologiczny PLA;
  • substancje gumopodobne;
  • kompozyty drewna;
  • nylon;
  • PET.

Drukarki 3D są wykorzystywane nie tylko jako element rozrywki i sztuki, ale również w przemyśle, architekturze i medycynie (w szczególności stomatologii i protetyce).  

Serwis i części do urządzeń biurowych

Firma Eltron to nie tylko sprzedaż urządzeń biurowych, ale też profesjonalny serwis, zatrudniający wykwalifikowanych i doświadczonych w branży pracowników. W wyposażeniu sklepu są dostępne również wysokiej jakości części do drukarek, kserokopiarek oraz niszczarek, dzięki czemu wszystkie naprawy przebiegają szybko i sprawnie. Serwis gwarantuje najwyższą jakość usług i jednocześnie stosunkowo niskie ceny, przez co zyskał szerokie grono zadowolonych klientów w całym regionie.
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz