Materiał Partnera

Wypoczynek z dala od cywilizacji – w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca

Wypoczynek z dala od cywilizacji – w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca

Poszukujesz ciszy, spokoju, która dobra jest do kontemplacji, zmiany swojego życia, przemyślenia działań na przyszłość, czy też, która świetnie zacieśni relację z drugą połówką? Koniecznie poszukuj miejsc komfortowych, ale przy tym z dala od cywilizacji, gdzie dominuje piękna natura. Wbrew pozorom znalezienie odpowiedniej miejscowości nie jest takie łatwe. W górach i nad morzem, a także na Mazurach, w zasadzie wszędzie można spotkać się z tłokiem kolonii sportowych, rodzin z dziećmi, czy paczek znajomych. Zastanów się zatem nad wypoczynkiem w malowniczym Sypniewie, położonym kilkadziesiąt kilometrów od Bydgoszczy i Poznania.

Dlaczego właśnie Sypniewo?

Sypniewo to świetne miejsce na wypoczynek z dala od cywilizacji głównie dzięki pięknej naturze. Mowa o Jeziorze Margonińskim, które jest oazą dla osób kochających dzikie tereny, niedotkniętych ręką człowieka akwenów wodnych. To tam udają się na rybne połowy wędkarze, na badania ptactwa wodnego liczni ornitolodzy, a także wiele emerytów, którzy chcą zaczerpnąć świeżego powietrza nad wodą. W okolicach tegoż Jeziora bez problemu można znaleźć również odpowiednie ścieżki do spacerów, biegania, czy jazdy rowerowej, którym będą towarzyszyły piękne leśne krajobrazy.

Bardziej wymagający wczasowicze, którzy spokój swoich myśli chcą połączyć z aktywnym, sportowym wypoczynkiem, powinni zainteresować się między innymi nowoczesną infrastrukturą właśnie sportów wodnych! Nad Jeziorem Margonińskim, działa bowiem pierwszy w Wielkopolsce wyciąg do nart wodnych oraz wakeboardingu, co jest wielką atrakcją regionu. Rozważyć warto również wypożyczenie rowerku wodnego, czy kajaków, co umożliwi „zwiedzanie” natury, przy zażywanie wodnej i słonecznej kąpieli!

Warto wiedzieć: W Sypniewie i okolicach znajdziesz również stadninę koni do nauki jazdy, a także liczne korty tenisowe! To tu zatem możesz połączyć spokój z aktywnością fizyczną w różnym wydaniu…

Wybierz apartament z widokiem na jezioro!

Jeśli jesteś zainteresowany ucieczką z dużego miasta właśnie do Sypniewa, powinieneś przede wszystkim rozważyć wynajem dobrego miejsca noclegowego. Tu ze swoją ekskluzywną, ale atrakcyjną cenowo propozycją nadciąga malowniczy, trzygwiazdkowy HOTEL SYPNIEWO, który oferuje zarówno pokoje 2 i 3-osobowe, jak i niezwykłe apartamenty z tarasem, składające się z własnego salonu, sypialni oraz łazienki. Jest to zatem świetne miejsce na romantyczny wyjazd, wspomnianą ucieczkę z dużych miast, czy też na „miodowy miesiąc”, czy noc poślubną! W HOTELU SYPNIEWO, bardzo często kwaterują się bowiem pary młode i goście weselni, który uczestniczyli w pięknych, popularnych w regionie biesiadach wiejskich oraz staropolskich. Luksus, profesjonalna obsługa, piękne widoki, oraz pożądana cisza i spokój, gwarantowane. Warto wspomnieć także o przepysznej kuchni, której nie oprze się żaden przyjezdny. 

Opracowanie:
Sypniewo 1
tel. 67 284 70 91
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz