Materiał Partnera

Wypełnienia drzwiowe od najlepszego producenta na rynku

Wypełnienia drzwiowe od najlepszego producenta na rynku

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiednich drzwi wejściowych i wewnętrznych jest bardzo ważny. Zwracamy uwagę na parametry drzwi i ich estetykę. Rzadko jednak zastanawiamy się, co kryje się w środku interesujących nasz drzwi. A ich wypełnienie jest niezwykle ważne i decyduje o jakości danego modelu. Dowiedz się więcej na temat wypełnienia drzwi i poznaj ofertę najlepszego producenta na rynku – firmy  Axxion Industries Polska.

Podczas zakupu drzwi zwracamy uwagę głównie na elementy widoczne na pierwszy rzut oka. Rozważamy kolor wykończenia, ewentualne przeszklenia oraz rodzaj klamek i ościeżnic.  O wnętrzu drzwi zwykle zapominamy, a przecież to bardzo istotna kwestia!

Konstrukcja drzwi – plaster miodu

„Plaster miodu” jest najchętniej wykorzystywanym wypełnieniem do produkcji drzwi. Znakomicie sprawdza się także do produkcji mebli z płyt komórkowych. „Plaster miodu” to tekturowy wkład stabilizujący o sześciokątnej konstrukcji. Nie tylko znacznie redukuje ciężar skrzydła, ale także skutecznie je usztywnia. Ponadto charakteryzuje się niedużym ciężarem i niewielką objętością. Wysokiej klasy wypełnienie papierowe znajdziemy w ofercie cenionej przez klientów firmie Axxion Industries Polska. „Plaster miodu” znakomicie sprawdza się przy produkcji różnego rodzaju drzwi, między innymi: płaskich, oklejanych folią drewnopodobną, fornirem, malowanych oraz wytłaczanych. Wypełnienie tego rodzaju zdaje także egzamin przy produkcji drzwi stalowych.

Oferta firmy Axxion Industries Polska

Firma Axxion Industries Polska działa nieprzerwanie od 1996 roku, nieustannie doskonaląc swoją ofertę. Firma każdego roku produkuje około 9000 ton wypełnień i współpracuje z największymi producentami mebli i drzwi w Europie. W asortymencie firmy znajdziemy między innymi:

Firma Axxion Industries Polska kieruje swoją ofertę między innymi do przedsiębiorców, którym zależy na wysokiej klasy wyrobach i atrakcyjnej cenie. Produkcja drzwi z wypełnieniem „plaster miodu” ma szereg zalet. Do atutów tego rozwiązania należy zaliczyć między innymi wysoką jakość, szybki i prosty proces produkcji oraz ekologiczny wyrób finalny. Firma Axxion Industries Polska dba o potrzeby klientów i wykonuje „plastry miodu” o rozmaitych parametrach. Do naszej dyspozycji są wypełniania o różnej grubości, szerokości wstęgi, średnicy oczka oraz gramaturze papieru. 

Opracowanie:
Zbąszynek, PCK 32
tel. 504 257 427
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz