Materiał Partnera

Wynajmij busa i zaplanuj podróż marzeń!

Wynajmij busa i zaplanuj podróż marzeń!

Dzisiaj ciekawą formą spędzania wakacji, nie tylko są wyjazdy nad Morze, w góry, czy z biurami turystycznymi na tzw. Last Minute. Obecnie prawdziwym trendem są eurotripy, czyli wycieczki objazdowe po kilku krajach europejskich podczas jednego urlopu. Wbrew pozorom jest to bardzo tani sposób zwiedzania, w którym najczęściej uczestnicy śpią w noclegowniach oraz namiotach, a głównym kosztem są przejazdy. Dziś najbardziej opłaca się zatem wybierać komfortowe, nowoczesne, szybkie i mało palące busy, które wynajmuje coraz większa liczba firm!

Cele podróży

Eurotrip to podróż, która musi być zaplanowana z precyzją co do jednego dnia. Najczęściej ma ona charakter wypoczynkowy, a także objazdowy, gdzie najważniejsze jest zwiedzanie znanych miast, czy też różnych parków krajobrazowych i innych wyjątkowych atrakcji. Przykładowym Eurotripem może być objazd Półwyspu Apenińskiego, Bałkanów, podróż do Gruzji, a dla śmiałków nawet całej Europy, w miesięcznej podróży pozwalającej odwiedzić: Polskę, Czechy, Austrię, Liechtenstain, Szwajcarię, Włochy, Monaco, Francję, Hiszpanię, Gibraltar, Portugalię, Francję, oraz Niemcy! Często mapa przejazdu tworzy zamknięty krąg siedmiu europejskich stolic: Warszawy-Bratysławy-Budapesztu-Lublany-Wiednia-Pragi-Berlina. Aby jednak bezpiecznie, tanio i przede wszystkim szybko poruszać się na takiej trasie, należy wynająć dobrego busa. Świetnie sprawdza się między innymi dziewięcioosobowy Citroen Jumper, wyposażony w dużą kabinę pasażerką, z komfortowym miejscem na nogi, w nowoczesne systemy audio-video, czy też w spory bagażnik, który zmieści wszystkie najpotrzebniejsze pakunki nawet kilkutygodniowych wypraw!

Znajdź dobrą wypożyczalnię długoterminową

Aby zorganizować Eurotrip, przede wszystkim trzeba znaleźć dobrą wypożyczalnię busów, która gwarantuje w pełni sprawne i nowoczesne pojazd, z ubezpieczeniami. Warto podkreślić, że nie każda firma zajmująca się wynajem pojazdów bez kierowców, zapewnia możliwość długoterminowego wypożyczenia, uwzględniającego wyjazdy zagraniczne. Taką opcję w atrakcyjnych cenach, możliwych do negocjowania, gwarantuje firma JUSTOM, której busy pasażerskie, często wynajmowane są na śluby, imprezy integracyjne, pielgrzymki, szkolenia, wyjazdy sportowe i kolonijne, czy też wycieczki rodzinne. Jeśli chodzi zaś o warunki wynajmu, jest nim prosta czynność, okazania dowodu osobistego oraz prawo jazdy najemcy, co umożliwi sporządzenia przejrzystej dla obu stron – i obopólnie korzystnej – umowy. Ze szczegółami oferty firmy JUSTOM, zapoznasz się na jej stronie internetowej!

 

Opracowanie:
Choszczówka Stojecka 56
tel. 25 759 92 35
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz