Materiał Partnera

Wynajem nowoczesnych autobusów na trasach krajowych i zagranicznych

Wynajem nowoczesnych autobusów na trasach krajowych i zagranicznych

Rozwój usług przewozu osób autokarami związany jest między innymi z coraz większym zainteresowaniem Polaków wypoczynkiem wakacyjnym za granicą. W okresie jesiennym i zimowym popularne są zaś pielgrzymki, a także przejazdy nowoczesnych autobusów na zlecenie firm pośrednictwa pracy, szkół, czy też korporacji, które potrzebują pojazdu do okolicznościowego transportu swoich pracowników.

Wyjazdy objazdowe oraz transfery

Prywatne firmy transportowe bardzo często podejmują współpracę z biurami turystycznymi, a także parafiami w związku z usługami przewozu osób nowoczesnymi autobusami na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Bardzo często kooperacja tego typu dotyczy transferu z ustalonego miejsca na lotnisko lub dworzec PKP, ale znacznie popularniejszą i rentowniejszą dla obu stron kooperacją są tak zwane wycieczki objazdowe oraz pielgrzymki. Z Polski autokary wyruszają między innymi do Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Gruzji, Hiszpanii, Grecji, Chorwacji, a także do mniejszych państw bałkańskich. Rozwój firm transportowych nikogo nie dziwi, zwłaszcza że zainteresowanie wycieczkami objazdowymi z każdym rokiem wzrasta – najlepsze biura podróży są w stanie zaoferować pełen przygód aktywny wypoczynek już za kilkaset złotych w ofercie last minute na kilka dni! Nie byłoby to możliwe jednak, bez wysokich kompetencji logistycznych firm z nimi współpracujących. Jedną z nich są usług transportowe „Lech”, które świadczone są nowoczesnymi autokarami klasy premium: Mercedes Travego, Renault FR1, czy Renault Iliade

Współpraca z firmami

Usługi transportowe autokarami są również często wykorzystywane przez różnego rodzaju firmy. Wynajmują oni tego typu pojazdy wraz z kierowcą w celu przewozu osób na konferencje branżowe, targi pracy, czy też w celach integracji pracowniczych. Na szczególne zainteresowanie zasłużyła sobie współpraca przewoźników z biurami pośrednictwa pracy zarobkowej w takich krajach jak Holandia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, czy Norwegia. Tego typu przejazdy są bardzo często zamawiane, czego dowodem jest ponad 2,5 miliona naszych rodaków stale przebywających poza granicami państwa.

Przewozy kolonijne, wycieczki szkolne oraz kulturalne

Do bardziej okazjonalnych przewozów autokarowych zalicza się zaś przewozy kolonijne, wycieczki szkolne, czy też grupy artystyczne. Warto wiedzieć, że są to grupy, które szczególnie wymagają wysokiego komfortu podróży. Dzieci nie są bowiem fizycznie wydolne na długą jazdę, a artyści zawsze zabierają ze sobą cennych sprzęt – np. muzyczny. To dlatego szkoły, teatry, opery czy filharmonie obsługują tylko najlepsze firmy transportowe, posiadające wykwalifikowanych kierowców, a także sprawny i nowoczesny sprzęt.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz