Materiał Partnera

Wynajem fortepianów na koncerty

Wynajem fortepianów na koncerty

Muzyka to jedna z najpiękniejszych gałęzi sztuki. Towarzyszy nam często w trakcie ważnych dla nas wydarzeń, a później przenosi nas w te momenty wielokrotnie. Tworzenie muzyki to dla wielu ludzi pasja, możliwość przekazania swoich odczuć i wrażliwości. Nie zawsze można jednak od razu stać się właścicielem danego instrumentu, lub nie jest on nam potrzebny na stałe. Dotyczy to często duży i drogich instrumentów jak fortepian. Wtedy można skorzystać z bardzo wygodnej opcji wynajmu fortepianu na koncerty i wydarzenia muzyczne.

Firma Piano & Styl to przedsiębiorstwo skupiające pasjonatów muzyki, instrumentów oraz ekspertów z zakresu ich strojenia, naprawy oraz sprzedaży. Zajmujemy się również obsługą nagrań, festiwali i koncertów. Zdajemy sobie sprawę, że podstawą udanego koncertu są nie tylko doświadczeni muzycy, ale również odpowiednio przygotowany sprzęt, który tylko podkreśli ich talent i umiejętności. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy wynajem fortepianów.

Wynajem fortepianów, czy warto?

Wynajem instrumentów staje się coraz szerzej oferowaną usługą, która cieszy się zainteresowaniem wśród wielu klientów. Jest to znaczna oszczędność kosztów, możliwość przetestowania określonego instrumentu oraz wygoda użytkowania. Nasze instrumenty regularnie pojawiają się w telewizji oraz w najlepszych salach koncertowych kraju. Przewaga naszej usługi polega na tym, że poza samym instrumentem oferujemy również dostawę, ustawienie, strojenie na miejscu a po wydarzeniu również odbiór instrumentu. Nie muszą się Państwo martwić o to, że instrument okaże się niesprawny czy nie będzie pasował do okoliczności. Na bieżąco ustalamy zapotrzebowanie, oczekiwania i realizujemy usługę przy współpracy z wysokiej klasy specjalistami. Klient otrzymuje przygotowany fortepian gotowy do nagrań i koncertów. Ważne jest również to, że oferujemy fachowy transport. Przewóz tak wymagającego sprzętu nie jest tak prosty jak może się wydawać! Dlatego dbamy o odpowiednie zabezpieczenie naszych instrumentów w trakcie transportu, przenoszenia, ustawiania i odbioru, tak, aby każdy klient mógł cieszyć się krystalicznym dźwiękiem! A technicy koncertowi dbają o wysoką jakość dźwięku oraz odpowiednie dostrojeniem instrumentu na miejscu.

Dlaczego warto wynająć instrument?

Wypożyczenie fortepianu jest usługą kompleksową, która realizowana jest przez nas profesjonalnie i terminowo. Występ na pewno uda się z tak przygotowanym instrumentem. Zachęcamy do wypożyczenia instrumentu na koncerty muzyki klasycznej i inne wydarzenia muzyczne, do teledysków, na imprezy firmowe oraz okolicznościowe jak na przykład ceremonia ślubna. Czy czysto brzmiąca muzyka nie uświetni tego dnia jeszcze bardziej? Jesteśmy również otwarci na udostępnienie naszych fortepianów do produkcji filmowych i serialowych czy do reklam. Nasza oferta dotyczy wynajmu wysokiej jakości instrumentów marki Steinway & Sons, Calisia, Hupfeld, Gran Touch czy Yamaha. W trakcie wstępnej konsultacji oferujemy również doradztwo, co do wyboru odpowiedniego instrumentu dla każdego z obsługiwanych wydarzeń!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz