Artykuł sponsorowany

Wynajem ciągnika od Renterin – realne oszczędności dla gospodarstwa rolniczego

Wynajem ciągnika od Renterin – realne oszczędności dla gospodarstwa rolniczego

Ceny nowych i używanych ciągników stale rosną. Obsługa serwisowa, ubezpieczenie i opłaty eksploatacyjne, zniechęcają do zakupu własnego sprzętu. Jeżeli nie potrzebujesz maszyn rolniczych na co dzień, opcja wynajmu wydaje się najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Specjalista z serwisu Renterin wyjaśni, jakie korzyści niesie za sobą dzierżawa i o czym warto wiedzieć przed podpisaniem umowy.

Wynajem ciągników – to się opłaca!

Dzierżawa maszyn rolniczych to usługa skierowana do osób, które nie chcą kupować nowego sprzętu, rolników testujących wybrane modele przed zakupem własnego ciągnika, oraz plantatorów potrzebujących mocniejszej maszyny na okres zbiorów.

Zakup ciągnika, który przez większość roku stoi nieużywany, jest nieekonomiczny i generuje duże koszty. Decydując się na wynajem nie musisz martwić się o serwis czy ubezpieczenie – przed wydaniem ciągniki przechodzą szczegółową kontrolę. Dzierżawca otrzymuje sprzęt, który ma aktualne badania techniczne, jest w pełni sprawny i gotowy do pracy.

 – wyjaśnia pracownik Renterin. To duże udogodnienie dla osób, którym zależy na sprawnej i niezakłóconej realizacji założonego planu rolnego.

Ciągniki na wynajem – jakie wybrać?

Największym zainteresowaniem wśród Klientów cieszą się duże ciągniki z przedziału 150-200 KM. Koszty wynajmu traktora są ustalane indywidualnie i z uwzględnieniem limitu motogodzin. Jak wskazuje specjalista z Renterin, po przekroczeniu limitu dzierżawca musi zazwyczaj wnieść dodatkową opłatę zależną od wielkości wypożyczonej maszyny. Wynajem traktorów o małej mocy (100-120 KM) w systemie dobowym wynosi średnio 600-700 zł netto.

Podpisując umowę warto zwrócić uwagę na wspomniane wcześniej limity, które są odmienne dla sezonu polowego i zimowego. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do cen wynajmu lub chciałbyś porównać kilka ofert, skorzystaj z wyszukiwarki Renterin. Wybierz rozwiązanie, które będzie najkorzystniejsze dla Twojego gospodarstwa i pozwoli najefektywniej wykorzystać czas wynajmu.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz