Materiał Partnera

Wynajem autokaru, czyli komfortowy transport na wesele

Wynajem autokaru, czyli komfortowy transport na wesele

Transport osobowy zazwyczaj kojarzy nam się z publicznymi środkami komunikacji międzymiastowej i standardowymi rejsami międzynarodowymi odbywającymi się na stałych trasach. W rzeczywistości oferta firm transportu osobowego jest o wiele bogatsza, dostępna zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Przewozy grup zorganizowanych

Współczesna gospodarka rynkowa stwarza ogromne możliwości dla wszystkich przedsiębiorców, którzy dysponują odpowiednimi środkami i kwalifikacjami do rozpoczęcia działalności. Posiadając jeden bus lub autokar, można już świadczyć usługi w zakresie transportu osobowego. Prywatni przedsiębiorcy bardzo często obsługują stałe połączenia lokalne na kilkudziesięciokilometrowej trasie, dowożąc pasażerów do okolicznych wiosek. O wiele większe możliwości mają duże firmy, jak na przykład Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zabrski Ekspres Sławomir Niewiadomski, dysponujące wieloma pojazdami i kadrą wykwalifikowanych kierowców. Do podstawowych usług takich przedsiębiorstw należy wynajmowanie pojazdu z kierowcą do przewozu konkretnej, zorganizowanej grupy pasażerów. Realizowane są dowozy na kolonie letnie, obozy, zielone szkoły dla dzieci i młodzieży, ale również można zamówić transport do ośrodka wczasowego, na imprezę sportową, integracyjną czy pielgrzymkę. Dodatkową usługą może być oddanie autokaru do dyspozycji grupy w miejscu pobytu lub zamówienie go w dniu powrotu.

Transport na uroczystości rodzinne

Jedną z ciekawszych i zarazem bardzo praktycznych opcji jest możliwość wynajmu autokaru lub busa dla celów prywatnych. Okazje tego typu to różne uroczystości rodzinne, jak ślub, komunia czy chrzest dziecka, które w przypadku rodzin mieszkających w różnych częściach kraju stwarzają duże problemy organizacyjne. Szczególnie problematyczne są sytuacje, kiedy wesele organizowane jest w dużej odległości od kościoła czy urzędu stanu cywilnego. Możliwość zamówienia autokaru rozwiązuje problem, ponieważ wszystkich gości można dowieźć na miejsce, a po uroczystości przywieźć z powrotem. Wynajmowanie autokarów czy busów to również doskonały pomysł podczas zjazdów rodzinnych czy wspólnych wycieczek, w których uczestniczą bliscy krewni. Inną okazją, która skłania do skorzystania z takiej formy transportu, jest dojazd grupy znajomych czy krewnych na koncert lub inne wydarzenie w odległym mieście. Często koszt wynajmu busa i podział wydatków na wszystkich uczestników jest korzystniejszy niż przejazdy koleją czy transportem publicznym.

Autobus pracowniczy dla firmy

Firmy transportowe specjalizujące się w przewozach osób w swojej ofercie udostępniają też usługę obejmującą dowóz pracowników do firmy. Autobus pracowniczy jest bardzo dobrym rozwiązaniem wówczas, gdy firma ulokowana jest na przedmieściach, w strefie oddalonej od komunikacji miejskiej albo w dużej odległości od centrum. Jeśli autobus miejski kursuje raz na godzinę, transport zakładowy nie tylko zapewni punktualność pracowników, ale też pozwoli zaoszczędzić ich czas. Linie pracownicze zazwyczaj kursują w porze, kiedy następują zmiany załogi, a linia zaprojektowana jest tak, aby obejmowała miejsca dostępne dla pracowników z terenu całego miasta. Dla zatrudnionych taki transport ma jeszcze jedną zaletę – zazwyczaj jest bezpłatny, finansowany przez firmę.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz