Artykuł sponsorowany

Wymiana tapicerki meblowej – Tapicex Zakład Produkcyjno-handlowo-usługowy Franciszek Mykietnik

Wymiana tapicerki meblowej – Tapicex Zakład Produkcyjno-handlowo-usługowy Franciszek Mykietnik

Dla osób, które dbają o swoje wnętrze oraz meble, z pewnością ważne jest, by wszystko wyglądało nieskazitelnie. Na szczególną uwagę zasługują sprzęty tapicerowane, jak na przykład kanapa. Powinna ona być funkcjonalna, ale też estetyczna. Niekiedy konieczna będzie wymiana tapicerki meblowej. Tę usługę znajdziesz w firmie Tapicex Zakład Produkcyjno-handlowo-usługowy Franciszek Mykietnik.

Kompleksowa pomoc

Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Nowej Rudzie, w województwie dolnośląskim. Od wielu lat zajmuje się kompleksowymi usługami tapicerskimi. Oferuje między innymi renowację mebli nowoczesnych, antycznych i skórzanych. Tapicex Zakład Produkcyjno-handlowo-usługowy zajmuje się kompleksowymi pracami związanymi z odnawianiem sprzętów domowych.

W zakres usług wchodzi między innymi wymiana tapicerki meblowej oraz obicia na zagłówkach. Podczas realizacji usług, firma korzysta tylko i wyłącznie z najlepszych środków pielęgnacyjnych i czyszczących. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie pożądanego efektu. Wszystkie zlecenia są wykonywane sprawnie oraz terminowo, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Wymiana tapicerki meblowej

Z pewnością ważne jest dla Ciebie, by tapicerka kanapy, sofy, tapczanu lub krzeseł czy foteli była zadbana, czysta i niezniszczona. Niestety, z biegiem lat mogą pojawić się różne plamy czy uszkodzenia. Z takim problemem można sobie poradzić, dzięki wymianie tapicerki meblowej. Firma Tapicex profesjonalnie zajmie się zdemontowaniem starego oraz nałożeniem nowego obicia.

Dzięki temu można uzyskać tkaninę bardziej wytrzymałą oraz odporną, a co więcej, wybór kolorów oraz wzorów jest obecnie bardzo szeroki. Dzięki temu, jeśli znudziło Ci się dotychczasowe obicie, zawsze możesz wybrać inne, dostosowane do swojego aktualnego gustu oraz aranżacji wnętrz. Wśród materiałów warto zastanowić się nad wełną, poliestrem, naturalną skórą lub ekologiczną. Z pewnością jest to lepsze (a przede wszystkim – tańsze) rozwiązanie, niż zakup nowych mebli.

Profesjonalne wykonanie

Tapicex Zakład Produkcyjno-handlowo-usługowy specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z tapicerstwem. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości tkaniny meblowe, pianka tapicerska, formatki sprężynowe oraz maty kokosowe. Dodatkowo firma oferuje tkaniny skóropodobne oraz tapicerkę drzwiową. Tapicex zajmuje się również tapicerowaniem różnego rodzaju mebli, takich jak kanapy, fotele, krzesła i inne. Firma świadczy usługi naprawy mebli tapicerowanych, a także tapicerki samochodowej.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz