Materiał Partnera

Wykładziny specjalistyczne w ofercie firmy Prestige

Wykładziny specjalistyczne w ofercie firmy Prestige

Wykładziny są jednym z najczęściej stosowanych podłoży w obiektach użyteczności publicznej. Jedną z grup są wykładziny specjalistyczne. Są to nawierzchnie, które wyróżniają się unikalnymi cechami (antypoślizgowość, elektrostatyczność). To one zapobiegną nieszczęśliwym wypadkom oraz sprawią, że ich użytkowanie będzie bezproblemowe i komfortowe. Natomiast ich montażem zajmie się firma Prestige.

Autoryzowany dystrybutor wykładzin specjalistycznych

Firma Prestige działa na rynku już od wielu lat, dzięki czemu zdobyli uznanie wśród klientów i wysoką pozycję na rynku. W jej ofercie znajdziesz wysokiej jakości wykładziny specjalistyczne. Jak już wyżej wspomnieliśmy, są to przede wszystkim wykładziny antypoślizgowe i elektrostatyczne. Na początku zajmijmy się tymi pierwszymi. Wykładziny antypoślizgowe najczęściej stosuje się w pomieszczeniach, w których panuje duży stopień wilgotności lub są narażone na kontakt z wodą. Tylko tego rodzaju wykładziny zapobiegną powstawaniu śliskich miejsc, które mogłyby przyczynić się do upadku bądź też potknięcia przechodniów. Możesz je spotkać:

  • na klatkach schodowych,
  • w pralni,
  • na basenie i w szatniach,
  • na podjazdach,
  • na myjniach.

W zależności, jakie miejsce ma zostać wyłożone wykładziną antypoślizgową, niezbędne jest dobranie odpowiedniego rodzaju. Firma Prestige zajmuje się montażem nawierzchni o podstawowym stopniu przyczepliwości oraz tych przeznaczonych do zadań specjalnych (nawierzchnie żywiczne).

Wykładziny elektrostatyczne to kolejny rodzaj posadzek specjalistycznych

Obok opisanych powyżej posadzek antypoślizgowych, przedsiębiorstwo Prestige oferuje posadzki elektrostatyczne. Te z kolei najczęściej są wykorzystywane na salach operacyjnych, w pracowniach komputerowych oraz w laboratoriach. To tam obecny jest różnego rodzaju sprzęt i aparatura elektroniczna. Ich zastosowanie wiąże się z ochroną przed ładunkami elektrostatycznymi. Ten rodzaj wykładzin idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach wrażliwych, gdzie wymagana jest czysta atmosfera pomieszczenia, czyli  tak zwany clean rooms.

Korzystając z usług firmy Prestig, możesz liczyć na nie tylko na fachowo zamontowane wykładziny specjalistyczne. Pracownicy przedsiębiorstwa zajmą się także ekspertyzą podłoża oraz konsultacją, dzięki której zostanie dobrany najlepszy rodzaj wykładziny! Biorą pod uwagę przede wszystkim oczekiwania swoich klientów i przeznaczenie pomieszczenia. Ich szczegółową ofertę możesz sprawdzić na stronie internetowej.

Opracowanie:
Radom, Gazowa 4
tel. 668 555 939
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz