Materiał Partnera

Wyjątkowy ogród dzięki roślinom ze sklepu Erwas

Wyjątkowy ogród dzięki roślinom ze sklepu Erwas

Czy wiesz, że coraz więcej osób decyduje się na założenie przydomowego ogrodu? W końcu, posiadanie skrawka zieleni wiąże się z licznymi korzyściami. Dobrze zaprojektowany, estetyczny zieleniec może być miejscem relaksu i spotkań ze znajomymi. Jeśli Ty również chcesz w taki sposób zagospodarować swoją działkę,  przeczytaj artykuł. Dowiesz się z niego jakie rośliny można nabyć w sklepie ogrodniczym Erwas i które z nich będą cały rok ładnie się prezentować.

Jak dobrać rośliny do ogrodu?

Wbrew pozorom, przy wyborze roślin do ogrodu nie można kierować się wyłącznie własnymi upodobaniami. Wynika to z faktu, że każdy gatunek ma nieco inne wymogi. Zatem, przed zakupem drzewek, krzewów czy kwiatów rabatowych warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Opowiedział o tym pokrótce jeden ze specjalistów ze sklepu ogrodniczego Erwas:

Niezwykle ważne jest określenie jaka gleba panuje na działce i czy miejsce, w którym powstanie ogród jest nasłonecznione. Każda roślina do rozwoju potrzebuje nieco innych warunków. Jeśli więc uda się je dopasować do posiadanej przestrzeni to można mieć pewność, że ta szybko urośnie i w pełni wykształci swoje walory. Oczywiście, nie można też zapomnieć o maksymalnym rozmiarze, jaki w przyszłości osiągnie roślina. W końcu, po kilku latach od momentu zasadzenia będzie potrzebować zdecydowanie więcej miejsca niż na samym początku.

Kilka słów o trendach ogrodowych w 2022 roku

Oczywiście, projektując ogród warto mieć na uwadze najnowsze trendy. Panująca moda może bowiem stanowić źródło inspiracji przy wyborze roślinności w sklepie ogrodniczym Erwas. Co zatem w tym roku rekomendują architekci zielonej przestrzeni? Przede wszystkim, zalecają odejście od schematycznych rabatów kwiatowych. W nadchodzącym sezonie na dobre ma bowiem zapanować naturalizm. Zatem, przydomowe ogrody nie muszą być w pełni przewidywalne. Niemniej już  kolor kwiatów nie powinien być przypadkowy. W 2022 roku największą popularnością cieszyć się będą intensywne barwy: zieleń, żółć, pomarańcz, czerwień oraz fiolet. A w takich występują chociażby: mieczyki, dalie, róże, chryzantemy czy kosaćce.

Dlaczego warto kupować rośliny w sklepie ogrodniczym Erwas?

Rośliny, idealnie wpisujące się w trendy ogrodnicze można kupić w sklepie ogrodniczym Erwas w Warszawie na dzielnicy Wesołej. Punkt ten zdobył zaufanie mnóstwa osób, pasjonujących się ogrodnictwem. W końcu, funkcjonuje on na rynku od 1995 roku! Rośliny, które są tam dostępne wyróżniają się wysoką jakością. A pracownicy sklepu wyjątkową chęcią pomocy. Nie tylko opowiadają Klientom jakie wymagania ma dana roślina i jak należy się nią zajmować, ale także starają sobie zwizualizować wygląd zieleńca i doradzić w kwestii gatunku roślinności.

Opracowanie:
Warszawa, Trakt Brzeski (d.Wesoła) 71
tel. 501 108 466
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz