Materiał Partnera

Wyjątkowe trofea, statuetki, medale i dyplom od firmy BIL-CUP!

Wyjątkowe trofea, statuetki, medale i dyplom od firmy BIL-CUP!

Z działań usług grawerskich, czy też z szerokiej oferty handlowej takich firm, jak Bil-Cup, które zajmują się przygotowywaniem i sprzedażą trofeów sportowych, korzystają dzisiaj zarówno klienci indywidualni, jak i ci instytucjonalni – uczelnie wyższe, szkoły, służby mundurowe, czy też różnego rodzaju korporacje. Często wyjątkowe i designerskie wyroby zamawiają na specjalne życzenia organizatorzy różnych wydarzeń sportowych – zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, dla młodzieży oraz dorosłych.

Poznaj szeroką ofertę Bil-Cup

Firma Bil-Cup wyróżnia się na rynku bardzo szeroką ofertą różnych wyrobów, które charakteryzują się  nie tylko swoim niepowtarzalnym designem, ale także precyzją wykonania oraz jakością – są bardzo żywotne. Od tego przedsiębiorstwa można zakupić między innymi dyplomy eleganckie zarówno szklane, drewniane, jak i papierowe, a także medale, trofea, patery, statuetki, czy też kalendarze na zwojach. Tego typu produkty wykonane mogą być z różnych materiałów i przystosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Może on bowiem poprosić o wykonanie napisów, dedykacji, cytatów, czy różnych wzorów na zamawianym przedmiocie, przy wykorzystaniu technologii grawerskiej. Firma Bil-Cup posiada bowiem nowoczesne sprzęty, do tego typu działań, a wieloletnie doświadczenie branżowych ekspertów pozwala tworzyć naprawdę wyjątkowe wyroby. Warto przy tym wspomnieć, że wyróżniają się one także swoją niewielką ceną. Z gotowymi trofeami, dyplomami, medalami, statuetkami, czy też paterami, warto zapoznać się na stronie internetowej sklepu. Bil-Cup opatrzył swoje produkty szerokimi opisami i umożliwił klientom zamawiać je przez Internet. Profesjonalna realizacja gwarantowana!

Artykuły poddawane personalizacji

Przedsiębiorstwo Bil-Cup zajmuje się także personalizacją różnego rodzaju artykułów na specjalne zamówienie. Mowa między innymi o artykułach reklamowych, wykorzystywanych m.in. podczas targów wystawienniczych. Wtedy warto zamawiać w dużej ilości breloki, flagi, kubki, kufle, czy fotogadżety nawiązujące do haseł reklamowych firmy, jej logotypu i kolorów. W sklepie Bil-Cup zamówisz także pieczątki.

Sprzedaż urządzeń specjalistycznych

Oprócz handlu trofeami sportowymi, a także oprócz świadczenia usług grawerskich, firma Bil-Cup, zajmuje się również dystrybucją urządzeń specjalistycznych. Stanowią je prasy do nadruków na kubkach, wykrojniki stacjonarne, gilotyny pionowe do cięcia blachy, wykrojniki do krążków, czy też drukarki atramentowe. Pochodzą one od sprawdzonych producentów i wyróżniają się atrakcyjną ceną!

Opracowanie:
Poznań, Gąsiorowskich 3
tel. 501 455 577
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz