Materiał Partnera

Wyjątkowe nośniki reklamy i gadżety dzięki specjalistycznemu nadrukowi

Wyjątkowe nośniki reklamy i gadżety dzięki specjalistycznemu nadrukowi

Tworzenie wyjątkowych przedmiotów z konkretnym logo czy informacjami o firmie to doskonały pomysł na wykonanie nietuzinkowego nośnika reklamy. Specjalistyczne usługi poligraficzne polegające na nanoszeniu trwałych nadruków na różnego rodzaju przedmioty mogą też być wykorzystywane do realizacji ciekawych gadżetów. Kiedy dokładnie stosuje się nadruki i na jakich materiałach można je wykonać?

Doskonała autopromocja

W dzisiejszych czasach reklamowanie firmy jest niezwykle istotne i może prowadzić do znacznego zwiększenia jej obrotów. Konieczne jest jednak zastosowanie przemyślanej kampanii, która będzie zawierała elementy pozytywnie wpływające na odbiorców i zachęcające do korzystania z usług promowanej marki. Dobrym pomysłem jest zatem spersonalizowanie przedmiotów codziennego użytku, które będą nośnikiem reklamy. Świetnym rozwiązaniem będzie np. nadrukowanie informacji i logo firmy na kubkach. Wręczenie ich podczas akcji promocyjnej sprawi, że podczas codziennego korzystania z naczynia odbiorca będzie zwracał uwagę na promowaną markę. Pracownia poligraficzno-reklamowa Sonia jest w stanie wykonać kubki z nadrukiem zgodne z projektem zaproponowanym przez klienta, podobnie jak ubrania czy reklamowe kalendarze. Kontrahentom wykonującym pracę biurową doskonale przydadzą się także podkładki pod mysz komputerową z naniesionymi informacjami na temat reklamowanej firmy. Atrakcyjny design w połączeniu z najważniejszymi danymi to także doskonały nośnik autopromocji.

Wyjątkowe gadżety

Specjalistyczne nadruki nie muszą być jednak wykorzystywane wyłącznie do realizacji nietuzinkowych materiałów reklamowych. Usługi poligraficzne świetnie sprawdzają się także w przypadku wykonywania nieszablonowych gadżetów, które można wręczyć bliskiej osobie np. w ramach prezentu. Kompleksowe usługi pracowni poligraficzno-reklamowej obejmują stworzenie spersonalizowanej poduszki z nadrukowanym wizerunkiem ukochanej osoby, bądź przygotowanym wcześniej tekstem. Specjaliści mogą również na życzenie klienta zrealizować  spersonalizowane pluszowe zabawki ubrane w koszulki z wybranym nadrukiem. Niezwykle ciekawym pomysłem na prezent są puzzle wykonane z trwałym nadrukiem sublimacyjnym, który może być m.in. zdjęciem z rodzinnego albumu. Tak ułożone elementy będą stanowiły doskonałą formę rozrywki w rodzinnym gronie. Pracownia poligraficzno-reklamowa jest też w stanie wykonać różnego rodzaju nadruki na koszulkach. Mogą to być zarówno napisy, jak i znaki graficzne – jedyną barierę stanowi wyłącznie wyobraźnia zamawiającego. Tak spersonalizowane ubranie z pewnością będzie nietuzinkowym gadżetem, który zrobi wrażenie na bliskich.

Opracowanie:
Wrocław, Podwale 37/38
tel. 501 788 390
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz