Materiał Partnera

Wyjątkowe meble na wymiar w stylu klasycznym i nowoczesnym SURLEJEWKI

Wyjątkowe meble na wymiar w stylu klasycznym i nowoczesnym SURLEJEWKI

Meble SURLEJEWSKI są skierowane dla klientów, którzy cenią sobie unikatowość i tworzenie mebli według własnych projektów. Firma nie tylko posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli na wymiar, ale również pozyskuje wyłącznie wysokiej jakości materiały do ich wykonania. Jakie cechy sprawiają, że SURLEJEWSKI jest jednym z najlepszych producentów mebli we Wrocławiu?

Ponad dziesięcioletnie poświadczenie

Firma istnieje na rynku od 2007 roku, jako kontynuacja tradycji rodzinnej po ojcu oraz stryju i ma na swoim koncie tysiące zadowolonych klientów. Wszystkie wyprodukowane meble są unikatowe i niepowtarzalne, dostosowane do indywidualnych upodobań każdego klienta. Wszyscy pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani i przeszkoleni z zakresu technologii i wykonawstwa mebli, a także znajomości narzędzi i materiałów, które używane są podczas produkcji. Branża stolarska to nie tylko praca, ale przede wszystkim ogromna pasja dla całej załogi!

Meble do każdego wnętrza

SURLEJEWSKI nie ogranicza się wyłącznie do klasycznych mebli domowych. W swojej ofercie posiada również innowacyjne rozwiązania dla biur, sklepów oraz instytucji medycznych i weterynaryjnych. Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości, sprawdzone materiały, takie jak:

  • fornir krajowy (naturalny i barwiony)
  • fornir egzotyczny
  • lite drewno
  • płyta MDF (mat i połysk)
  • laminaty
  • dekory artystyczne
  • szkło „Lacobel” (hartowane, piaskowane, satinato, transparentne, kolorowe)
  • tworzywa „Solid Surface”

Profesjonalne doradztwo projektantów

Firma współpracuje z doświadczonym i profesjonalnym architektem, dzięki czemu prowadzi doradztwo na najwyższym poziomie. Przedstawiciel SURLEJEWSKI szczegółowo wypyta o oczekiwania klienta oraz pomoże dopasować meble do określonego wnętrza. Dzięki temu nie tylko będą dostosowane do indywidualnych oczekiwań, ale również do wielkości pomieszczeń, a także ich stylu i zagospodarowania przestrzennego.

Realizacja nawet najbardziej wymyślnych projektów

Dzięki wysokim umiejętnością i dobrze rozwiniętym poczuciem estetyki, pracownicy firmy są w stanie zrealizować nawet najbardziej wymyślne projekty klientów. Każdy projekt można pokazać przedstawicielowi, który dokona niezbędnych pomiarów i wyceni koszty realizacji zamówienia. Cena mebli zależy od materiału, z którego będą produkowane oraz ich poszczególnych wymiarów. Referencje wraz z efektami pracy można znaleźć na oficjalnej stronie producenta www.surlejewski.pl.

Opracowanie:
Tworzyjanów 50
tel. 502 117 932
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz