Artykuł sponsorowany

Wygodny i funkcjonalny garaż z pomocą firmy Konstal

Wygodny i funkcjonalny garaż z pomocą firmy Konstal

Garaż to podstawowe wyposażenie dla każdego właściciela samochodu, który chce zadbać o swój pojazd. Na rynku dostępnych jest ich wiele różnych rodzajów, ale zdecydowanie najczęściej wybieranymi są te blaszane. Łatwe w budowie, wytrzymałe, estetyczne i funkcjonalne – to tylko niektóre zalety garaży oferowanych przez renomowanego producenta Konstal. Czym wyróżniają się garaże blaszane? Dlaczego warto postawić właśnie na nie? Wyjaśniamy.

Solidne wykonanie

Przedsiębiorstwo Konstal, którego siedziba mieści się w miejscowości Krasne-Lasocice, produkcją konstrukcji stalowych zajmuje się już od 2001 roku. Jako eksperci w tej dziedzinie szczególną wagę przykładają do wysokiej jakości swoich produktów i dlatego do ich wykonania używają jedynie solidnych materiałów. Oferują garaże pokryte blachą ocynkowaną lub akrylową, czy też o konstrukcji z kształtowników ocynkowanych. Dzięki temu konstrukcje odznaczają się odpornością na wszelkie czynniki zewnętrzne i służą właścicielom przez wiele lat. Nie bez znaczenia jest także fakt, że w przypadku firmy Konstal wysoka jakość garaży idzie w parze z ich atrakcyjnymi cenami.

Projekt dostosowany do potrzeb

Garaże blaszane swoją popularność zapewniają licznym zaletom, jakie oferują. Co najważniejsze, w przeciwieństwie do garaży murowanych, są bardzo łatwe w budowie. Lekka oraz mobilna konstrukcja sprawiają, że blaszaki można postawić praktycznie wszędzie. Ponadto zazwyczaj nie wymagają one pozwolenia na budowę, co jest obowiązkowe w przypadku garaży murowanych. Istotną zaletą jest także szybkość postawienia tzw. blaszaka. Firmy takie jak Konstal oferują gotowe konstrukcje, które można postawić w przeciągu jednego dnia. Ale prosta budowa tego typu garaży gwarantuje nie tylko ich szybkie wzniesienie. Pozwala także na dowolną modernizację projektu. Konstal wykonuje garaże blaszane:

  • jedno- i wielostanowiskowe, 

  • z bramami uchylnymi lub dwuskrzydłowymi, 

  • z dachem jedno- bądź dwuspadowym,

  • z dodatkowymi drzwiami, oknami, rynnami oraz wzmocnieniami, 

  • w dowolnym kolorze z palety RAL.

Tak naprawdę klient może zlecić przygotowanie garażu na indywidualne życzenie tak, by był w pełni dostosowany do jego potrzeb.

Transport i montaż

Jako dopełnienie swoich usług firma Konstal Sp. z o. o. oferuje darmowy transport zakupionych przez klientów garaży oraz innych produktów takich jak bramy garażowe czy kojce dla psów. Co więcej, zajmie się także ich profesjonalnym oraz sprawnym montażem w wyznaczonym przez klienta miejscu. Natomiast za dodatkową opłatą ekipa może wykonać zakotwiczenie garaży do wylewki lub ziemi.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz