Materiał Partnera

Wygodne i eleganckie – nowoczesne dywaniki welurowe samochodowe

Wygodne i eleganckie – nowoczesne dywaniki welurowe samochodowe

Nowoczesne dywaniki welurowe samochodowe są nie tylko wygodnym, ale też bardzo efektownym i estetycznym  rozwiązaniem. Są zdrowsze dla środowiska.  Różnorodność dostępnych na rynku Europejskim wykończeń pozwala nadać wnętrzu auta ekskluzywny  i niepowtarzalny charakter.

Ekskluzywne i wygodne

Jeszcze niedawno największą popularnością cieszyły się dywaniki samochodowe wykonane z gumy. Jednakże  Kierowcy doceniali  dywaniki welurowe ze względu na ich klasę , elegancję , estetykę i funkcjonalność , ale przede wszystkim to, że łatwo z nich usunąć  zabrudzenia i nie wydzielają  żadnych nieprzyjemnych zapachów. Dlatego właściciele samochodów  w Polsce coraz częściej decydują się więc na zakup bardzo dobrej jakości dywaników welurowych . 

Jak czyścić?

Na rynku dostępne są dywaniki welurowe z wielu gatunków materiałów . Bez trudu można znaleźć więc takie , które długo będą nam służyć. Ważne, żeby podczas zakupu zwrócić uwagę na gramaturę (grubość) jakość materiału z którego są wykonane oraz spód. Dywaniki z grubego, gęstego, strzyżonego weluru będą bardzo wytrzymałe, nie przecierają się i nie jest potrzebne ich wzmacnianie. Gumowy spód nie przepuści wody i osłoni tapicerkę. Decydując się na nie, mamy pewność, że długo pozostaną estetyczne i funkcjonalne. Sprawdzą się nawet przy fotelu kierowcy, czyli w miejscu najbardziej narażonym na wycieranie. Ogromną zaletą dywaników z poliamidu jest łatwość ich czyszczenia, wystarczy przejechać odkurzaczem , albo wytrzepać a nasze dywaniki znowu będą wyglądały jak nowe.

Staranne wykonanie

Dywaniki welurowe są starannie wykonane obszyte porządną lamówką i ozdobnym ściegiem. Najczęściej robi się je ręcznie, co pozwala na utrzymanie najwyższej jakości oferowanego produktu. Dzięki temu, że dywaniki nie są produkowane masowo, można wybierać wśród wielu bardzo ciekawych, kolorowych wykończeń . Sprzedażą i produkcją dywaników samochodowych dopasowanych do wybranego przez klienta auta zajmuje się Producent AMB Dywaniki. Na stronie  internetowej firmy można znaleźć bardzo wiele ciekawych nowoczesnych wzorów. Na szczególną uwagę zasługują dywaniki wykończone lamówką, obszytą podwójnym, ozdobnym ściegiem. Dwie nitki, często w dwóch różnych kolorach, to detal, który przykuwa wzrok i wygląda bardzo elegancko. Firma AMB www.dywaniki.auto.pl  jest jedynym przedsiębiorstwem w Polsce, które zajmuje się produkcją dywaników z tym szczególnym wykończeniem. Solidnie wykonane, trwałe, porządne grube dywaniki, które są w ich ofercie, można bez trudu dobrać do wnętrza samochodu.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz