Materiał Partnera

Wycieczki nad morze z Bydgoszczy

Wycieczki nad morze z Bydgoszczy

Kto z nas nie lubi jeździć nad morze? Bałtyk, a szczególnie Trójmiasto, ma do zaoferowania wiele atrakcji – zarówno w zakresie cudów natury, jak i pięknych zabytków. Położenie Bydgoszczy sprawia, że taką wycieczkę można szybko i łatwo zorganizować. Krótka podróż komfortowym autokarem i już możemy cieszyć się relaksującym szumem fal. Jednodniowe wyjazdy nad morze ma w swojej ofercie biuro podróży Daro-Bus. Przyjrzyjmy się bliżej ich zaletom.

Wycieczka nad morze

Bydgoszcz ma idealne położenie, by organizować z niej jednodniowe wycieczki nad morze. Podróż do Trójmiasta zajmuje nieco ponad dwie godziny, co oznacza, że mamy wiele czasu na cieszenie się nadmorskimi atrakcjami.

Firma Daro-Bus zajmuje się organizacją właśnie takich wyjazdów. Wycieczki organizowane są do dwóch, równie pięknych miejsc. Tym, którzy wolą opalanie się, spacery brzegiem morza i pływanie na pewno spodoba się wizyta na sopockiej plaży. Oferuje ona doskonałe warunki dla relaksu. Każdy też choć raz powinien wejść na słynne molo, które jest najdłuższym molo na Morzu Bałtyckim i ma około kilometra długości.

Drugim celem wycieczek z Bydgoszczy jest Skwer Kościuszki w Gdyni. To reprezentatywna ulica, stanowiąca wizytówkę miasta. Znajdują się na niej piękne zabytkowe kamienice oraz pomniki. Granicę skweru wyznacza początek pirsu, który nosi nazwę Molo Południowe i podobnie jak to w Sopocie zapewnia wspaniałe widoki na Bałtyk i gdyński port.

Zalety podróży autokarem

Pierwszą jest przede wszystkim wygoda. Nowoczesne autokary wyposażone są w szereg udogodnień, dzięki którym jazda nimi to przyjemność. Klimatyzacja, sprzęt telewizyjny, toaleta, komfortowe siedzenia – dzięki nim nawet nie zauważymy upływu czasu i nim się obejrzymy, będziemy już na miejscu. Coraz większa sieć dróg i autostrad w dobrym stanie również znacząco wpływa na komfort podróżowania.

Transport samochodowy, w tym też wycieczki autobusowe, ciągle uważane są za najlepszy środek transportu – przede wszystkim dzięki cenie, ale również dzięki mobilności. Ta w przypadku autokarów i samochodów jest o wiele większa niż w przypadku pociągów, statków czy samolotów. Autobusem bez problemu dojedziemy w każde miejsce, do którego prowadzi jakaś droga – tego nie zapewni nam poruszający się po torach pociąg. Jednocześnie to najtańszy z powszechnie stosowanych środków transportu.

Wygoda przewozów autokarowych polega też na tym, że doskonale sprawdzają się w przypadku zorganizowanych grup. Dużo łatwiej zając się bezpieczeństwem uczniów ze szkolnej wycieczki w autobusie, który zajmują tylko oni, niż w pojeździe, który trzeba dzielić z innymi ludźmi.

Firmy zajmujące się przewozem osób mają doświadczenie w organizacji wyjazdów – a w przypadku biura podróży Daro-Bus same takie wycieczki organizują. Możemy dzięki temu liczyć na rzetelność i terminowe wykonanie zadania, a ponadto również na doradztwo w kwestiach planowania podróży.

Opracowanie:
Chełmno, os. dr Raszei 4 lok. 1
tel. 507 150 125
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz