Materiał Partnera

Wycieczka objazdowa autokarem świetnym sposobem na weekend

Wycieczka objazdowa autokarem świetnym sposobem na weekend

Dawniej wycieczki objazdowe kojarzono wyłącznie z ekspresowym tempem zwiedzania, częstym przepakowywaniem się i niemal codzienną zmianą hotelu. Nie można było liczyć na chwilę wypoczynku: relaksu na plaży czy powolnego włóczenia się po klimatycznych uliczkach zwiedzanego miasta. Aktualnie programy turnusów oferowanych przez dobre biura podróży umożliwiają uzyskanie pełnego pakietu czyniącego wycieczkę niezapomnianą. W trakcie ich trwania można zwiedzić jak największą liczbę miejsc, jednocześnie w pełni korzystając z ich uroków. Każdy znajdzie przy tym coś dla siebie: istnieją programy wycieczek dostosowane do osób młodych, rodzin z dziećmi oraz seniorów spełniających swoje podróżnicze marzenia.


Zalety wycieczek objazdowych

"Objazdówki" można podzielić na dwa rodzaje, czyli regionalne oraz międzypaństwowe. Najwięcej ofert dotyczy tych pierwszych: wyprawa polega na odwiedzeniu miast i regionów położonych w obrębie danego państwa. Te drugie są naturalnie nieco droższe i polegają na odwiedzeniu kilku sąsiadujących ze sobą krajów.


Wybór programu wycieczki objazdowej niesie ze sobą wiele korzyści. Odczują je zwłaszcza ci, którzy oczekują od urlopu czegoś więcej niż kilku dni spędzonych na plaży lub hotelowym leżaku przy basenie. Turyści coraz częściej rezygnują z tradycyjnych, stacjonarnych wczasów właśnie na rzecz wycieczek objazdowych. Pozwalają one na poznanie i zobaczenie większej liczby miejsc. To bardzo wygodne, a jednocześnie niedrogie rozwiązanie. - W zależności od zakresu wycieczki cena zazwyczaj jest porównywalna do tradycyjnego urlopu spędzonego w jednym miejscu. Wrażenia pozostają natomiast dużo większe, w końcu w tym samym czasie można podziwiać o wiele więcej pięknych i ciekawych punktów lub nieco lepiej poznać kulturę danego państwa. Można zdecydować się na drogi, trwający parę tygodni tour po najpiękniejszych metropoliach Europy lub wybrać nieco krótszą wycieczkę po najpiękniejszych miejscach Hiszpanii, Portugalii, Włoch i wielu innych - przekonuje specjalista Biura Podróży KOS.


Plan wycieczki

Wiodące biura podróży oferują dzisiaj wycieczki objazdowe pozwalające zarówno na poznanie jak największej liczby ciekawych miejsc, jak i na chwilę relaksu i wytchnienia. Nowocześnie zaprojektowany plan umożliwia czas na odpoczynek, opalanie się na plaży czy spacer, ale również uwzględnia potrzeby wszystkich uczestników. Z tego względu wycieczki objazdowe poleca się każdemu, bez względu na wiek i upodobania. Poza tym dużą popularnością cieszą się wyprawy tematyczne, uwzględniające pasje klientów, takie jak tour po najpiękniejszych winnicach we Francji lub wyjazd na koncert ulubionej gwiazdy połączony ze zwiedzaniem danego miasta.


Wycieczki objazdowe z biurem podróży to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają mało czasu oraz doświadczenia w organizowaniu wyjazdów, nie chcą się martwić o załatwianie noclegu i dojazdy. Najlepsze firmy proponują bogatą ofertę tego typu wypraw. Ich zakres i różnorodność zadowoli każdego, natomiast skrupulatnie zaplanowany program pozwoli zarówno zobaczyć i poznać jak najwięcej, jak i znaleźć moment na wolną chwilę i skorzystanie z uroków zwiedzanego miejsca. Bogatą ofertę wycieczek objazdowych można znaleźć m.in. na stronie internetowej Biura Podróży KOS.

Oceń artykuł (1)
4.0
Komentarze (1)
Dodaj komentarz
Kamila K.
Kamila K.
01.08.2018
Wycieczki objazdowe to najlepsze co można było wymyślić. Można zwiedzić bardzo dużo miejsc w krótkim czasie. A dodatkowo jeśli jedziesz z biurem podróże i rejsy, możesz liczyć, że to wszystko będzie w atrakcyjnej cenie ! :)