Materiał Partnera

Wybór dobrego sprzętu wielofunkcyjnego dla biura!

Wybór dobrego sprzętu wielofunkcyjnego dla biura!

Organizacja pracy w biurze, wiąże się z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów, które pozwalają na drukowanie setek umów dziennie, czy na ich kserowanie. Dzisiaj bez różnego typu kserokopiarek, czy skanerów, o wielofunkcyjnym zastosowaniu, nie można by było sprawnie zarządzać wieloma pracami. Dowiedz się zatem, jaki sprzęt warto kupić do swojego biura, aby jego wydajność zawsze była na najwyższym z możliwych poziomów!

Wybierz sprzęt od sprawdzonych dystrybutorów!

Zanim zapoznasz się z setkami ofert dotyczących sprzętu biurowego, powinieneś określić, z jakim dystrybutorem warto podjąć współpracę. Należy bowiem pamiętać, że kserokopiarki, drukarki, niszczarki, czy inne specjalistyczne urządzenia, które wykorzystywane są w wysokim natężeniu pracy każdego dnia, mogą ulec różnym awariom, nawet, jeśli zalicza się je do najwyższej klasy markowej. Dzisiaj zawsze zatem należy kupować sprzęty od dostawców, którzy w ramach długotrwałych gwarancji są w stanie przeprowadzać działania serwisowe – niektóre firmy oferują nawet specjalne panele klientów, co pozwala na również obsługę serwisową zdalną. Wysoką elastycznością, a także szerokim wyspecjalizowaniem, charakteryzuje się między innymi firma Biuro Expert s.c., która służy zawsze doradztwem technologicznym, również w sprawach stałego zamawiania odpowiedniej ilości materiałów biurowych eksploatacyjnych. Dlaczego warto współpracować z takimi dystrybutorami, jak kieleckie Biuro Expert? Przede wszystkim dlatego, że takie podmioty są autoryzowanymi dostawcami renomowanych producentów sprzętów biurowych – np. marki DEVELOP!

Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe!

Czas przejść do wyboru konkretnego sprzętu biurowego, który posłuży firmie przez długie lata! Jednym z urządzeń, które warto polecić i zakupić, jest ineo+ 3110 wspomnianej marki DEVELOP. Wyróżnia się ono swoją wielofunkcyjnością, zapewniającą wykonywanie codziennych zadań takich, jak drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Ineo+ 3110, jak i inne modele z linii Ineo, wyróżniają się także swoim niewielkim rozmiarem, a także szybkim przetwarzaniem pracy. Sprzęty te gwarantują druk nawet ponad 30 stron A4 na minutę, w kolorze, o maksymalnej gramaturze papieru 210g/m2, a także opcjonalny fax oferujący szybką transmisję. Urządzenia marki DEVELOP, posiadają także kasety na 250 arkuszy, czy też podajniki na 100 arkuszy, mogąc obsługiwać również papier z recyklingu. Oczywiście technologia wdrożona w sprzętach ineo, zakłada również kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi, a także obsługiwanie opcji Wi-Fii!

Opracowanie:
Kielce, Bodzentyńska 48
tel. 41 369 30 70
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz