Materiał Partnera

Wybieramy fotografa ślubnego!

Wybieramy fotografa ślubnego!

Ślub i wesele to uroczystości, które państwo młodzi zapamiętają na całe życie. Wzruszające momenty zaślubin, pierwszy taniec oraz zabawa oczepinowa muszą być zatem w odpowiedni sposób uwiecznione. Profesjonalne zdjęcia i nagrania filmowe zawsze są cenną pamiątką, dlatego należy zadbać o to, aby podjąć współpracę z najlepszym z możliwych fotografów ślubnych.

Artystyczna dusza, piękne zdjęcia

Przy wyborze dobrego studia fotograficznego zawsze należy poprosić o okazanie portfolio prac. Najlepiej podejmować bowiem współpracę z takimi profesjonalistami, których zdjęcia od początku nas zachwycą. Ważne jest również to, aby zwrócić uwagę na szerokie wyspecjalizowanie danego fotografa. Jeśli bowiem nie zamyka się on tylko na wykonywanie zdjęć do dokumentów, czy nawet zdjęcia ślubne, możecie być pewni, że posiada on naprawdę duży talent. To właśnie poczucie artyzmu pozwala wyłapywać najpiękniejsze momenty wydarzeń, zapewniając pamiątkę, która każdemu skojarzy się z wyjątkowymi sesjami zdjęciowymi – czy reportażami – które można znaleźć w magazynach fotograficznych oraz modowych. Pamiętaj również o ocenie sprzętu fotografa. Gwarancją niepowtarzalnych filmów oraz zdjęć jest wykorzystywanie nowoczesnego sprzętu marek Kodak, Sony, Canon, Fuji, Panasonic, Duracell, Sanyo, Emtec, czy Apple – to właśnie na innowacyjnej technologii oraz wrodzonym i wyszlifowanym talencie opiera swoją pracę Studio Foto-Video Przemysława Szustaka.

Zmysłowe fotoreportaże i filmy ślubne

Bardzo ważną usługą pracowni fotograficznych skierowanych dla państwa młodego jest wykonywanie fotoreportaży oraz filmów ślubnych. Ukazują one niewyreżyserowane sytuacje, które dzięki dobremu oku fotografa stają się niepowtarzalne. Ujmują one bowiem swoją prostotą, zmysłowością, kameralnością oraz prawdziwością. Dzięki temu para młoda dostaje jeden z najpiękniejszych ślubnych prezentów – fotoreportaże oraz filmy, które ukazują prawdziwą, a nie sztuczną radość, nostalgię, miłość oraz szczęście. Warto przy tym wiedzieć, że cały materiał dobry fotograf zmontuje w taki sposób, aby swoją jakością wizualną oraz techniczną dorównywał najlepszym produkcjom fabularnych filmów. Bardzo ważne jest między innymi umiejętność wnikania w tłum tak, aby niepostrzeżenie wykonywać niepowtarzalne obrazy zatrzymane w czasie.

Opowiedz swoją historię!

Bardzo modne jest w ostatnim czasie przygotowywanie również krótkometrażowych – kilkunastominutowych – filmów opowiadających historię poznania się pary. Studio fotograficzne uzgadnia wraz z klientem formułę takiego projektu, który w finalnym efekcie może bawić czy też wzruszać. Warto jednak dokładnie przemyśleć, co byśmy chcieli opowiedzieć w filmie, w którym będziemy głównymi bohaterami. Miłosna historia pełna romantyzmu to podstawa – może ona mieć na przykład formę klipu muzycznego!

Opracowanie:
Pruszków, Ignacego Kraszewskiego 5
tel. 601 242 948
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz