Materiał Partnera

Współpraca z architektem wnętrz

Współpraca z architektem wnętrz

Decyzja o renowacji mieszkania, domu czy budynku użytkowego to moment, w którym warto zastanowić się nad współpracą z projektantem wnętrz. Osoba z odpowiednim doświadczeniem, wykształceniem i wizją pozwoli nam zrealizować nawet najbardziej wymyślne projekty. Często wyzwaniem staje się dla nas funkcjonalne zaplanowanie niewielkich przestrzeni jak łazienka, kuchnia lub wręcz przeciwnie tych dużych jak restauracja czy centrum handlowe.

Marmo Design to miejsce, w którym stawiamy na dokładność, precyzję, kreatywność przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i spójności wystroju danego wnętrza. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z restauracjami, hotelami, firmami czy instytucjami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się wypracować rozwiązanie łączące jego oczekiwania z możliwościami danej przestrzeni. Współpraca podzielona jest na etapy, w które macie Państwo wgląd, co daje poczucie kontroli postępujących prac. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo i rzetelnie.

Współpraca z profesjonalistą

Jeśli chcemy jedynie przemalować pokój lub położyć nowe tapety, czyli zmienić ogólny wystrój wnętrza, to raczej powinniśmy sobie poradzić sami z takim projektem. Jednak czasami potrzebujemy podpowiedzi, co do funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni, aby zmieścić w niej najpotrzebniejsze meble i sprzęty z zachowaniem poczucia otwartej przestrzeni. Nie jest to proste, wymaga to również widzenia przestrzennego, abstrakcyjnego myślenia i kreatywnego podejścia do tematu. Architekt wnętrz dzięki realizacji wielu projektów o wiele szybciej znajdzie najlepsze rozwiązanie dla naszego pomieszczenia. Myśląc o mieszkaniach w blokach, możemy mieć problem z nieustawnością pokoi, ich dziwnym kształtem (dłuższe niż szersze) lub niewygodnymi rozwiązaniami z zakresu instalacji grzewczych. Projektant wprawnym okiem oceni, co można zmienić, co przesunąć, a co ukryć z wykorzystaniem najwyższych jakościowo materiałów odpowiadających naszym gustom i upodobaniom. To prawdziwa pomoc, gdy wydaje nam się, że nic nie da się zrobić ze zbyt małą łazienką, wąskim korytarzem czy dziwnego kształtu kuchnią. Projektant wnętrz pozwoli również podkreślić walory i funkcjonalność większych przestrzeni jak biura, wystawy, ekspozycje sklepowe, lobby hotelowe czy restauracja.

Kompleksowa współpraca to podstawa

Dla każdego naszego klienta jesteśmy w stanie przygotować kompleksowy projekt wnętrza, które wymaga odświeżenia lub renowacji. Podczas konsultacji omawiamy oczekiwania, główne założenia i budżet przeznaczony na prowadzenie prac. Nasz projekt zawiera zazwyczaj rzuty 2D, wizualizacje 3D, spacer wirtualny po nowej przestrzeni, dokumentacje wykonawcze, szacunkowy kosztorys całości inwestycji, wyceny wykonawcze (meble pod zabudowę, usługi szklarza itp.), wykaz wyposażenia, jakie wykorzystano do przygotowania projektu, nadzór nad pracami, jeśli tego życzy sobie klient oraz możliwość dokonania 2-3 zmian w projekcie. Wspieramy również podczas zakupów, doradzamy zamienniki, gdyby jakiegoś mebla czy sprzętu nie było już w ofercie. Proponujemy również wsparcie wykonawcze stolarza, szklarza, tapicera, ekip remontowych i sprzątających.

Opracowanie:
Żory, Dworcowa 27
tel. 796 177 661
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz