Artykuł sponsorowany

Współpraca firm z dystrybutorami artykułów higienicznych

Współpraca firm z dystrybutorami artykułów higienicznych

Różnego rodzaju firmy produkcyjne, przemysłowe, czy magazynowe, a także restauracje, hotele, centra handlowe i korporacje muszą zadbać o gwarantowanie odpowiednich standardów higienicznych. Na wdrożony system sanitarny i BHP składa się między innymi zapewnianie szeregu różnych artykułów higienicznych. Te powinny być zaś atestowane i pochodzić od sprawdzonych producentów.

Stałe dostawy od jednej firmy dystrybutorskiej

Różnego rodzaju podmioty gospodarcze, w tym sektor publiczny, aby prawidłowo funkcjonować, muszą zadbać nie tylko o swoją działalność właściwą, ale także o wszystkie kwestie pozwalające na komfortową i bezpieczną pracę swoich pracowników, czy osób przebywających w danych obiektach. Ważne jest zatem, aby podejmować współpracę z dobrymi dystrybutorami artykułów  higienicznych, którzy będą w stanie zagwarantować terminowe i stałe dostawy takich towarów jak: pasty i żele do mycia rąk, mydła w płynie, kremy ochronne i pielęgnacyjne do rąk, ściereczki czyszczące, płyny do mycia i odtłuszczania powierzchni, papiery toaletowe, czy też środki dezynfekujące. Jednym z najlepszych dostawców na rynku, który wyróżnia się oferowaniem wysokiej jakości wyrobów – co potwierdziły liczne testy – jest dystrybutor Cross Polska. To właśnie ten podmiot stale współpracuje z firmami handlowymi, przemysłowymi i produkcyjnymi, instytucjami publicznymi, szkołami, a także z przedsiębiorstwami zajmującymi się usługami utrzymywania czystości.

Zwróć uwagę na producenta danych wyrobów!

Przy określaniu dystrybutora artykułów higienicznych istotne jest również zapoznanie się z producentami, którzy z nim współpracują. Jest to ważne zwłaszcza dla firm przetwórstwa spożywczego, które muszą w swoich organizacjach wdrożyć między innymi system Dobrej Praktyki Higienicznej oraz HACCP, a także dla restauracji i hoteli, dla których nawet najmniejszy element jest ważny przy ocenie standardów. Dzisiaj na rynku krajowym i światowym najbardziej uznanymi markami są między innymi Dreumex, Satino, SCA Tork, MPS, Plum, Excel, czy Dyson. Wielu spośród tych producentów tworzy swoje produkty w oparciu o restrykcyjne normy środowiskowe, zapewniając wyroby o wysokim poziomie proekologiczności. Dowodem na to są certyfikaty CO2neutral, ECARF, Cradle to Cradle, Ecolabel, czy też FSC-recycled. Warto przy tym dodać, że marki, które posiadają wysokie zaufanie klientów, współpracują tylko z dystrybutorami, którzy są w stanie obsługiwać klientów na najwyższym światowym poziomie – ważne są odpowiednie systemy logistyczne dostaw, a także sprawna obsługa sprzedażowa. To bowiem od dostawców w dużej mierze zależy sukces producentów artykułów higienicznych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz