Materiał Partnera

Wschód Stępniak – profesjonalna ochrona dóbr i mienia

Wschód Stępniak – profesjonalna ochrona dóbr i mienia

Usługi ochrony oraz detektywistyczne zyskują na popularności. Zależy nam na bezpieczeństwie prowadzonych działalności, transportu pieniędzy lub ważnych dokumentów i przejazdów ważnych osób. Wszystkie te wydarzenia może zabezpieczyć profesjonalna firma ochroniarska, w której pracownicy przeszkoleni są do radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Firma ochroniarska Wschód Stępniak – usługi dla firm i osób indywidualnych

Wschód Stępniak to firma z dużym doświadczeniem w ochronie osób i mienia, która wypracowała sobie dobrą pozycję na rynku. Do wykonywania poszczególnych zadań wykorzystuje specjalistyczny sprzęt oraz najnowocześniejsze technologie, które dają gwarancję bezpieczeństwa. Klienci mogą skorzystać z usług:

  • ochrony firm,
  • ochrony osób i mienia,
  • ochrony VIP,
  • konwojowania ludzi i dóbr,
  • zabezpieczania imprez masowych np. koncertów.

Pracownicy firmy poważnie i odpowiedzialnie podchodzą do wykonywanych obowiązków. Mają niezbędne licencje i pozwolenia, a także nieustannie poszerzają zdobytą wiedzę i ćwiczą praktyczne umiejętności, aby świadczyć usługi najwyższej jakości.

Montaż monitoringu i systemów alarmowych

Firma proponuje klientom najnowocześniejsze systemy monitoringu. Służą one przede wszystkim zabezpieczaniu dużych przestrzeni na danym terenie: wokół przedsiębiorstwa, w zakładzie produkcyjnym, biurowcu czy domu jednorodzinnym. Jak mówi jeden z pracowników firmy:

Monitoring służył kiedyś głównie przedsiębiorcom do kontroli sytuacji na terenie firmy oraz sklepom jako ochrona przed kradzieżą. Dzisiaj staje się obowiązkowym elementem wyposażenia domów jednorodzinnych, domów wakacyjnych, gdzie stały dostęp do wizji i kontrola tego co dzieje się w danym miejscu może nas uspokoić.

System kamer połączonych z odbiornikiem to pewność, że nikt niepowołany nie wejdzie na posesję i kontrola sytuacji na danym obszarze. W ten sposób dbamy o bezpieczeństwo pracowników podczas wykonywania zadań, osób robiących zakupy w markecie, czy upewniamy się o dowolnej porze dnia i nocy co do stanu budynku i mienia na monitorowanym terenie. 

 

Opracowanie:
Radzyń Podlaski, Polna 36A
tel. 662 784 965
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz