Materiał Partnera

Wnętrza w klimacie loftu – liczą się dodatki!

Wnętrza w klimacie loftu – liczą się dodatki!

Sztuka wystroju wnętrz bazuje na zabawie detalami. Zmiana zwyczajnego przedmiotu na coś niezwykłego sprawia, że całe wnętrze prezentuje się zupełnie inaczej. O niezwykłej mocy dodatków i detali świadczą wnętrza w stylu loftowym. Surowe, postindustrialne przestrzenie za sprawą odpowiednio dobranych elementów wyposażenia stają się piękne i wyjątkowe. Ogromne znaczenie ma tutaj klimatyczne oświetlenie i kolorowe kable.

Odpowiednie oświetlenie

Oświetlenie ma ogromne znaczenie w budowaniu klimatu pomieszczenia. Doby dobór źródeł światła sprawi, że wnętrze będzie przytulne, a przebywanie w nim przyjemne. Światło jaskrawe lub bardzo słabe sprawia, że w takich pomieszczeniach czujemy się nieswojo, a na dłuższą metę po prostu się męczymy. Wybór oświetlenia ma dziś podwójny wymiar. Po pierwsze musimy zaplanować, gdzie będą znajdować się źródła światła, jakie będzie jego natężenie i barwa. To jednak nie wszystko – w końcu wszelkiego rodzaju lampy stanowią także dekorację. Dziś dekoracją może być nawet odpowiednia żarówka. Bardzo dużym powodzeniem, nie tylko w mieszkaniach, ale także w modnych kawiarniach czy klubach, są żarówki typu loft, które można znaleźć w ofercie firmy Kolorowe Kable. Duże, szklane kule z charakterystycznym miedzianym drucikiem w środku nadają wszystkim wnętrzom wyjątkowego klimatu w stylu retro.

Ważne detale

W wystroju wnętrz liczy się pomysłowość. Świetnym pomysłem na dodanie każdemu pomieszczeniu pazura jest zastosowanie ciekawych, niebanalnych rozwiązań, takich jak dekoracyjne kable do oświetlenia. Dzięki nim nawet zwykła żarówka zacznie wyglądać bardzo ciekawie. Kolorowe kable do żarówek cieszą się dziś ogromną popularnością. Najciekawiej wyglądają, kiedy we wnętrzu mamy ich kilka. Można spleść je razem i stworzyć niebanalny żyrandol. Plątaniny kabli i dekoracyjnych żarówek świetnie wyglądają w wyjątkowych miejscach, takich jak np. modne Barber shopy, czy bary. Możemy zamówić kilka kabli oraz żarówek i dać się ponieść fantazji, albo zainspirować się jakimś gotowym projektem. Takie rozwiązania są ostatnio bardzo modne, dlatego w Internecie znajdziemy mnóstwo ciekawych pomysłów. Stworzenie ciekawego żyrandola z dekoracyjnych kabli i żarówek jest rozwiązaniem efektownym i relatywnie tanim – za kable i żarówki zapłacimy mniej niż za designerską lampę, a efekt będzie równie spektakularny. Jeśli podobają wam się lofty, to takie kable i żarówki doskonale dopasują się do waszego mieszkania.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz