Materiał Partnera

Właściwa współpraca kluczem do sukcesu i utrzymania jakości produktów i usług

Właściwa współpraca kluczem do sukcesu i utrzymania jakości produktów i usług

Rozwój gospodarczy powoduje wytwarzanie coraz większej ilości nowych podmiotów świadczących na rynku podobne usługi. Rosnąca konkurencja wpływa na szybkie eliminowanie tych graczy, którzy nie zdążyli w odpowiedni sposób przystosować się do wymagań rynku i branży i nie podołali wyzwaniom pozwalającym na rozwinięcie sieci sprzedaży produktów i usług. Konkurencyjny wyścig w pogoni za zdobyciem klienta powoduje szybką zmianę cen i jakości, co wpływa negatywnie na wszystkich w branży. Z tego względu wypracowane zostało rozwiązanie umożliwiające współpracę gospodarczą opartą na zapewnieniu tanich, a jednocześnie jakościowych towarów i usług.

W służbie dla potrzeb wszystkich członków wspólnoty

Rosnący nieustannie wzrost konkurencyjnych podmiotów danej branży powoduje coraz szybsze eliminowanie poszczególnych graczy na rynku. W efekcie ceny produktów czy usług stają się coraz wyższe, a rywalizacja zacięta, co wpływa negatywnie na potrzeby samych konsumentów. Z tego względu rozwiązaniem idealnym okazuje się być działanie spółdzielni, wpływających na optymalizację działań poszczególnych jej członków. Członkowie Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska potwierdzają, w jakim stopniu dobra współpraca i obranie jednego, wspólnego celu pozwala na właściwe funkcjonowanie poszczególnych podmiotów rynkowych. To niezwykle istotne dla zapewnienia równowagi, a jednocześnie wysokiej jakości świadczonych usług i oferowanych produktów. Celem wspólnoty gospodarczej, jaką są spółdzielnie spożywców, jest nie tyle sam zysk pieniężny, a dążenie do zapewnienia poszczególnym jej podmiotom tanich i dobrych jakościowo usług i produktów.

Zalety funkcjonowania spółdzielni

W skład  Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Żukowie, wchodzi kilka sklepów spożywczych, sklep meblowy – RTV i AGD, dom towarowy, masarnia, piekarnia, giełda samochodowa, targowisko, bazy obrotu rolnego i bar. Dzięki działającej od kilkudziesięciu lat współpracy, spółdzielnia wystosowała takie zasady, które poszczególnym podmiotom zagwarantowały stabilność i możliwości rozwoju. Nowoczesne metody zarządzania, doświadczenie członków, ich pomysłowość i energia, pozwoliły na wypracowanie stabilnych podstaw ekonomicznych. Przetwórstwo mięsne i produkcja pieczywa zapewniają wysoką jakość powstałych produktów, nieustanne dążenie do podtrzymania właściwego smaku, pozwalającego na  utrzymanie stałej rzeszy wiernych odbiorców.

Opracowanie:
Żukowo, Gdańska 38
tel. 58 681 84 61
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz