Materiał Partnera

Wizytówki plastikowe – ważne dla wizerunku firmy

Wizytówki plastikowe – ważne dla wizerunku firmy

Wizytówki to podstawowy element promocji każdej firmy. I chociaż w dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez Internetu z szybkim dostępem do informacji na temat wszystkich legalnie działających przedsiębiorstw, kreatywnie zrealizowane wizytówki nadal są niezastąpione. Jeśli się wyróżnią, zostaną zapamiętane, a stąd już tylko krok do pozyskania stałego klienta. Szczególnie warte rozważenia wydają się wizytówki wykonane z plastiku.

Niezniszczalne wizytówki

Nawet najlepiej zaprojektowana wizytówka papierowa nie jest niezniszczalna. Złe warunki atmosferyczne, specyfika danej branży czy zwyczajny ścisk w portfelu – wszystkie te czynniki wpływają na prędkość zużywania się wizytówek. Nie ulega natomiast wątpliwości, że pognieciona czy też postrzępiona wizytówka nie zachęca do skorzystania z usług firmy, której dane prezentuje. I chociaż rzęsiste ulewy nie spotykają nas często, w portfelach przechowujemy coraz więcej kart i wizytówek. Jest ich na tyle dużo, że bardzo trudno przewidzieć, co stanie się z naszą, gdy tylko trafi do rąk klienta. Niektóre z branż, jak na przykład branża budowlana, bez wzmocnionych wizytówek po prostu się nie obędą. Wszechobecne materiały budowlane, ciężki sprzęt i trudne, polowe warunki zachęcają do zainwestowania w wizytówki plastikowe – najlepiej od renomowanego producenta, firmy Polskie Karty.

Przezroczystość kluczem do oryginalności

Plastikowe wizytówki mają zatem ogromną – w porównaniu z tradycyjnymi – wytrzymałość. Mogą wyróżniać się także ciekawym projektem czy wzornictwem. Ich przewagę widać zwłaszcza dzięki obecności elementów przezroczystych, których po prostu nie można zastosować w produkcji wizytówek z papieru. Możliwości jest naprawdę wiele – kreatywne użycie przezroczystego plastiku stosowanego do stworzenia wizytówki to duże wyzwanie, ale jeśli mu sprostamy, to piorunujący efekt mamy zapewniony. Plastikowa wizytówka z prześwitami zwraca uwagę i skłania klientów do innego spojrzenia na naszą firmę. Ciekawość, jaką wywołuje taka wizytówka, bardzo łatwo przekuć w zainteresowanie. Ten drobny element działalności przedsiębiorstwa urasta do rangi prężnego narzędzia marketingowego. Zastosowanie plastikowej wizytówki znacząco wyróżnia nas z tłumu –świadczy o dobrej pozycji rynkowej i sporym prestiżu naszej działalności. Eleganckie i unikatowe wizytówki to coś, obok czego bardzo trudno przejść obojętnie. Obdarowana nimi osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo, przez co cieplej pomyśli o naszej firmie i chętniej skorzysta z jej usług.

Opracowanie:
Kraków, al. 29 Listopada 94
tel. 12 415 11 66
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz