Materiał Partnera

Wizyta u lekarza medycyny pracy – wybierz najlepszy gabinet!

Wizyta u lekarza medycyny pracy – wybierz najlepszy gabinet!

W gabinecie lekarza medycyny pracy powinien pojawić się każdy pracownik, niezależnie od tego, w jakiej branży pracuje i jakie stanowisko zajmuje. To właśnie lekarz medycyny pracy stwierdza bowiem, czy dana osoba może wykonywać określone obowiązki. Jakie inne kompetencje posiada lekarz medycyny pracy? Kiedy jeszcze warto zwrócić się do tego specjalisty po pomoc?

Wizyta u lekarza medycyny pracy

Medycyna pracy to dziedzina, która łączy wiele różnych specjalizacji. Zajmuje się przede wszystkim szeroko pojętą profilaktyką oraz ochroną zdrowia pracowników. Do gabinetu lekarza medycyny pracy udajemy się, aby specjalista ocenił wpływ wykonywanej przez nas pracy na stan zdrowia oraz sprawdził, czy nie mamy jakichś przeciwwskazań zdrowotnych do objęcia danego stanowiska. Lekarze medycyny pracy zajmują się również diagnostyką oraz leczeniem chorób zawodowych. Warto wybrać doświadczonego specjalistę, jakim jest doktor Jerzy Kaczmarek, który ma gabinet w Gdyni.

Dlaczego warto odwiedzić gabinet lekarza medycyny Jerzego Kaczmarka?

Doktor Jerzy Kaczmarek ma bogate doświadczenie zawodowe i specjalizuje się medycynie pracy oraz medycynie tropikalnej. W gabinecie możemy liczyć na fachową pomoc i wykonanie badań profilaktycznych, jak i okresowych pracowników wraz z udzieleniem porad dotyczących stanu zdrowia. Poza tym lekarz medycyny pracy Jerzy Kaczmarek wydaje wszelkie potrzebne zaświadczenia oraz proponuje obdukcję lekarską. Lekarz zleci wszystkie niezbędne badania, które powinny wykonać osoby, wyjeżdżające do tropikalnych krajów. Ponadto doktor Jerzy Kaczmarek przeprowadza badania kierowców, marynarzy i sportowców. Proponuje również badania dla osób, które zatrudnione się w miejscach, gdzie występuje promieniowanie jonizujące oraz dla posiadaczy broni. Gabinet doktora Jerzego Kaczmarka cieszy się ogromnym zaufaniem wśród pacjentów, którzy zwracają uwagę na profesjonalizm lekarza, przyjemną atmosferę panującą w gabinecie oraz na trafną i szybką diagnostykę.

Zakres kompetencji lekarza medycyny pracy

Lekarz Jerzy Kaczmarek dysponuje szeroką wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają na celną diagnostykę i profilaktykę zdrowotną pacjentów, reprezentujących różne zawody. Podczas wizyty przeprowadzany jest wywiad chorobowy oraz zawodowy, dzięki któremu lekarz jest w stanie poznać historię chorobową pacjenta oraz dowiedzieć się, jakie obowiązki wykonuje w pracy. Następnie lekarz zleca standardowe badania profilaktyczne, które pozwalają wykryć ewentualne problemy zdrowotne oraz wypisuje skierowanie na specjalistyczną diagnostykę związaną z danym zawodem. Pamiętajmy, że lekarz medycyny pracy zawsze musi uwzględniać specyfikę zawodu pacjenta! Dlatego kierowcy powinni otrzymać skierowania na testy psychologiczne, a pracownicy branży gastronomicznej na badania sanitarne i epidemiologiczne. Jeśli zależy nam na profesjonalnym podejściu, wybierzmy gabinet lekarza medycyny pracy Jerzego Kaczmarka.

Opracowanie:
Gdynia, Polska 13A lok. 7
tel. 602 264 492
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz