Materiał Partnera

Wiele typów izolacji termicznych proponowanych przez firmę Pluimers

Wiele typów izolacji termicznych proponowanych przez firmę Pluimers

Izolacje termiczne są niezwykle istotnym elementem każdego obiektu użytkowego. Ocieplenie poddasza, posadzki czy elewacji musi być wykonane profesjonalnie i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Doskonale sprawdza się m.in. pianka PUR, którą izolacje natryskowe realizuje firma Izolacje Pluimers. Co dokładnie znajduje się jeszcze w rozbudowanej ofercie tych specjalistów?

Budynek kompleksowo ocieplony

Izolacje termiczne aplikowane powinny być w najważniejszych elementach konstrukcyjnych obiektu. Jednym z nich jest poddasze – jego efektywne ocieplenie zapewnia brak strat ciepła i tym samym oszczędności w zakresie zużycia energii potrzebnej do ogrzania wnętrza. Specjaliści z firmy Izolacje Pluimers proponują w tym wypadku szereg skutecznych rozwiązań. Jednym z nich jest granulat wełny, rekomendowana jest także celuloza oraz wszechstronna pianka poliuretanowa.

Izolacje Pluimers to firma zatrudniająca doświadczonych specjalistów, którzy nie tylko doradzą wybór odpowiedniej izolacji, ale też zadbają o jej precyzyjne nałożenie. Dotyczyć to może nie tylko ocieplenia poddasza – izolacje stosowane są również w elewacjach i posadzkach. To niezwykle istotne, bowiem przenikająca wilgoć wraz z zimnym powietrzem w przypadku braku odpowiedniego ocieplenia sprawia, że korzystanie z budynku jest niekomfortowe, a wydatki poniesione ze względu na zwiększone zużycie energii cieplnej są sporym obciążeniem.

Wysokiej klasy materiały

W przypadku wykonywania izolacji niezwykle istotne są nie tylko zastosowane metody, ale również materiały. Firma Izolacje Pluimers rekomenduje wysokiej klasy piankę poliuretanową, która sprawdza się w przypadku ocieplania poddaszy, posadzek, elewacji i ścian. Dzięki możliwościom technologicznym aplikacja takiego materiału jest szybka, a parametry pianki nie zmieniają się nawet przez kilkadziesiąt lat. Konieczne jest jednak jej właściwe nałożenie – zajmie się tym zespół fachowców z firmy Izolacje Pluimers, którzy wykorzystują w tym celu metodę natryskową.

Izolacje Pluimers dzięki nawiązaniu współpracy z renomowanymi producentami materiałów izolacyjnych są w stanie zaproponować swoim klientom także doskonałą wełnę mineralną firmy Knauf. To rozwiązanie niezwykle atrakcyjne pod względem poniesionych kosztów – stosunek ceny do jakości jest w tym wypadku bardzo dobry. Wełna rekomendowana przez Izolacje Pluimers ma unikatową, silikonowaną strukturę, nie gnije i nie kurczy się, dlatego doskonale sprawdza się właśnie jako materiał izolacyjny. Przed podjęciem ostatecznej decyzji w kwestii doboru izolacji pomogą doświadczeni fachowcy z firmy Izolacje Pluimers i zrealizują usługę jej nałożenia w sposób profesjonalny, terminowy i precyzyjny.

Opracowanie:
Kutno, Wojska Polskiego 10a
tel. 24 253 87 70
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz