Materiał Partnera

Wesele w restauracji – szansą na zachowanie wspomnień na dłużej

Wesele w restauracji – szansą na zachowanie wspomnień na dłużej

Organizacja wesela, ślubu to ciągła gonitwa za milionem spraw do załatwienia na ten jeden, jedyny dzień w naszym życiu, który pozwoli nam zacząć nowe, wspólne życie. Dużo czasu wymaga podjęcie decyzji, gdzie ma być przyjęcie weselne? Czy ma to być zabawa całonocna? A może poczęstunek w postaci obiadu ślubnego z tortem weselnym? Warto przeanalizować wszystkie możliwe warianty, by wybrać ten rodzaj świętowania, który obu stronom, Narzeczonym przypadnie do gustu.

Tradycje weselne w Polsce ulegają zmianom. Coraz częściej rezygnujemy ze znanego nam wcześniej scenariusza, który zakładał mniej więcej stały program:

  • Ślub w kościele

  • Zabawa do białego rana z muzyką na żywo, oczepinami, wodzirejem

  • Poprawiny

Obecnie coraz częściej Młodzi decydują się na organizację wesela i ślubu po swojemu. Pojawiają się często śluby plenerowe, w niepowtarzalnej scenerii stworzonej specjalnie na tę chwilę, a’la z amerykańskich filmów. W miejsce całonocnej zabawy wchodzi przyjęcie weselne w formie obiadu ślubnego, a Młodzi Małżonkowie udają się na swą pierwszą podróż, zostawiając weselników, by cieszyli się ich szczęściem przy zastawionym stole.

Gdzie zaplanować przyjęcie ślubne?

Modnym, na czasie jest organizacja wesela w restauracji o klimatycznym wnętrzu, z charakterem taka jak, chociażby restauracja z ponad 25. letnią tradycją Restauracja Stara Galeria w Barlinku, która zachwyca nietuzinkowym wnętrzem. Wnętrza pełne jest wspomnień. Można tu podziwiać przedwojenne pamiątki, zdjęcia, obrazy, dawne gazety, instrumenty, czy też bibeloty z okolic miasteczka, które tworzą klimat i atmosferę rodzinną, przyjacielską, jednym słowem klimatyczną.

Nie każdy lubi głośną muzykę, ludowe przyśpiewki weselne, czasem szukamy czegoś, co ma duszę, co pozwoli wracać nam do momentu zaślubin, kiedy tylko zapragniemy. Właśnie dlatego, organizacja wesela w restauracji jest pod tym względem praktyczniejsza. Każda wizyta w tym miejscu, wspólny obiad, świętowanie narodzin dziecka, chrzciny, komunia może stać się chwilą do wspomnień tego momentu, kiedy to wszystko się zaczęło – momentu zaślubin.

A co jeśli lubimy się bawić i szukamy niebanalnej oprawy wesela?

Zwolennicy zabaw tradycyjnych docenią możliwość zorganizowania wesela w miejscu innym niż typowa sala weselna, która często ma problemy z dobrą akustyką, niesie się pogłos, muzyka rozmywa. Zamiast efektu WOW, mamy zwyczajne przyjęcie, jak milion innych wesel, które przezywaliśmy. Rezerwacja restauracji na wyłączność daje możliwość dostosowania układu stołów, wystroju i przebiegu uroczystości pod gusta weselników.

Sami mogą wybrać czy wolą kilkugodzinne przyjęcie weselne z:

  • toastem szampanem na powitanie,

  • uroczystym obiadem ślubnym,

  • muzyką na żywo,

  • tortem weselnym itp.

czy klasyczne wesele do białego rana z serwowanymi daniami gorącymi, bufetem szwedzkim, muzyką z wodzirejem, stołem wiejskim itp. dodatkach, które za dodatkową opłatą w atrakcyjnych cenach zorganizuje dla ślubujących menadżer restauracji.

Opracowanie:
Barlinek, Niepodległości 14
tel. 95 746 39 49
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz