Materiał Partnera

Warzywko FHU Jarosław Śmieja – Twoja hurtowania warzyw i owoców!

Warzywko FHU Jarosław Śmieja – Twoja hurtowania warzyw i owoców!

Tu najważniejsza jest jakość. Jeśli szukasz idealnej hurtowni warzyw i owoców na Śląsku – trafiłeś idealnie- Warzywko FHU Jarosław Śmieja oferuje niezwykle bogaty asortyment warzyw i owoców, ale także kiszonek, różnych artykułów sypkich i ziół. Przede wszystkim oferuje ona produkty z dobrze sprawdzonych źródeł, doskonale dba o jakość towarów, które zagoszczą później u klientów, a w konsekwencji na talerzu konsumentów lub restauratorów. Dzięki kontroli od momentu wysiewu może zagwarantować absolutnie najwyższą jakość produktów, które dystrybuuje.

Firma powstała kilka lat temu, początkowo zajmując się wyłącznie sprzedażą hurtową warzyw i owoców, jednak z roku na rok przybywało doskonałej jakości dodatków i innych produktów z branży spożywczej. Lata doświadczeń pozwoliły poznać bardzo dobrze potrzeby klientów i dobrać asortyment do gustów najbardziej wymagających odbiorców. Od czasu powstania hurtownia Warzywko jest wielokrotnie nagradzana i certyfikowana. Otrzymała między innymi Certyfikat Lidera Bezpiecznej Pracy oraz w roku 2018 i 2019 Certyfikat Firmy Godnej Zaufania.

Oszczędzasz czas!

Dzięki temu oszczędzasz czas i współpracując z jedną hurtownią, możesz zamówić nie tylko pyszne i świeże owoce i warzywa, ale także inne produkty na raz. Dziesiątki propozycji artykułów spożywczych z pewnością zaspokoją potrzeby większości odbiorców. Jeśli więc szukasz najlepszej jakości produktów spożywczych i cenisz sobie miejsca, w których kupisz więcej produktów w atrakcyjnych cenach bez konieczności zakupów w różnych miejscach- trafiłeś idealnie.

Działalność na terenie całego Śląska i profesjonalna kadra

Hurtownia ma swoją siedzibę w Sosnowcu, jednak swoją działalność prowadzi na terenie całego Śląska. Możesz liczyć zatem na wspaniałą jakość, niezależnie od tego, czy mieszkasz blisko hurtowni, czy nie. Co więcej, firma współpracuje nie tylko z restauratorami, firmami i klientami biznesowymi, ale też z osobami indywidualnymi. Co więcej, wykwalifikowani pracownicy mają ogromną wiedzę na temat produktów oferowanych przez hurtownię, dlatego zawsze możesz liczyć na profesjonalną obsługę.

Transport do klienta i przechowywanie w najlepszych warunkach

Najlepszą jakość produktów można zaoferować, nie tylko dostarczając produkty najlepszej jakości, ale też przechowując je w odpowiednich warunkach. Hurtownia Warzywko to w istocie ogromny magazyn wyposażony w specjalistyczną chłodnię, dzięki czemu wszystkie produkty są przechowywane w odpowiedniej temperaturze, wilgotności i warunkach sanitarnych, co pozwala zachować maksymalnie długą świeżość oferowanych produktów i jest kluczem do najwyższej jakości.

Firma Warzywko FHU Jarosław Śmieja dysponuje też własnym transportem, którym dostarcza zamówienie prosto do klienta własnymi samochodami na terenie całego województwa śląskiego. Nie musisz już szukać hurtowni, jeździć po towar i tracić czas i pieniądze. Wszystko będzie łatwo i przyjemnie załatwione za Ciebie. Tutaj masz pewność, że zamawiasz najlepszej jakości produkty, które zostaną dostarczone prosto do Twojej firmy na czas i według Twoich wymagań.

Opracowanie:
Sosnowiec, Ptasia 18
tel. 733 046 500
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz