Materiał Partnera

Warto mówić po rosyjsku. Dlaczego powinieneś zapisać się na kurs?

Warto mówić po rosyjsku. Dlaczego powinieneś zapisać się na kurs?

Ucząc się rosyjskiego, otwieramy przed sobą drzwi do wschodniej części świata. Ten język daje nam niezwykłe możliwości. Dzięki niemu możemy podróżować, poznawać mieszkańców nie tylko Rosji, ale także Białorusi, Ukrainy czy nawet Bałkanów. Dobra znajomość rosyjskiego pozwoli nam na pracę w międzynarodowej firmie, a jeśli połączymy ją z biegłym językiem angielskim – wtedy cały świat jest nasz!

Kierunek – Wschód

Znajomość języków obcych to prawdziwe bogactwo – i mowa tu nie tylko o tym, że władanie nimi może znacznie podnieść naszą pensję i atrakcyjność na rynku pracy. To bogactwo to znacznie więcej. Dzięki znajomości języka rosyjskiego mamy szansę lepiej poznać i zrozumieć kultury i tradycje naszych wschodnich – bliskich i znacznie dalszych – sąsiadów. Mamy też dostęp do książek i artykułów prasowych – Bułhaków czytany w oryginale będzie przez nas lepiej zrozumiany niż nawet w najlepszym przekładzie. Znajomość rosyjskiego pozwoli nam naprawdę dobrze poznać bogactwo tamtej literatury. Jeśli jednak literatura to nie nasza bajka pamiętajmy, że nauka języków niesie też wiele bardziej praktycznych i wymiernych korzyści. Dzięki znajomości języka możemy prowadzić międzynarodowe interesy – a eksperci twierdzą, że na rynkach rosyjskich wciąż można wiele zarobić! Co ciekawe, znajomość tego języka jest coraz cenniejsza – kiedyś władało nim wielu Polaków, dziś po rosyjsku porozumieć się potrafią tylko pojedyncze osoby.

Ucz się nowocześnie

Wiele osób wciąż pamięta nieudane próby nauki języka rosyjskiego z czasów, kiedy był on przedmiotem obowiązkowym w naszych szkołach. Rosyjski zniknął z polskich planów lekcji już wiele lat temu, a sposób jego nauczania w nowoczesnych szkołach językowych niewiele ma wspólnego z tym, co możemy pamiętać z liceum. Dlatego warto przełamać te uprzedzenia i zapisać się na kurs. Wybierając szkołę, najlepiej wybierzmy taką, która stosuje nowoczesne metody nauczania oraz specjalizuje się w rosyjskim. Najlepiej, żeby wykładowcy nie tylko biegle władali tym językiem – najwięcej nauczymy się od osób, dla których rosyjski jest pierwszym językiem. Właśnie taką kadrą szczyci się szkoła języka rosyjskiego Słowianka. 

Codziennie staramy się budować szkołę dynamiczną, nowoczesną, a przy tym otwartą i przyjazną. Doświadczenie i wiedza w nauczaniu języka rosyjskiego, skuteczne metody nauczania, kreatywna atmosfera to wszystko jest naszym kluczem do sukcesu. A czym dla nas jest sukces? To doskonałe wyniki i zadowolenie wszystkich naszych Uczniów – mówi Olga Tatarchyk, szefowa tego centrum językowego. W Słowiance będą nas uczyć rodzimi użytkownicy rosyjskiego, którzy posiadają wykształcenie filologiczne i odbyli kursy pedagogiczne – dzięki temu mamy pewność, że nie tylko doskonale znają język, ale też wiedzą jak go uczyć. To ludzie z prawdziwą pasją do tego języka – z pewnością będą nas w stanie zarazić miłością do rosyjskiej mowy i literatury.

Oceń artykuł (2)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz