Materiał Partnera

Warsztaty z komunikacji interpersonalnej – Kryczka Team

 Warsztaty z komunikacji interpersonalnej – Kryczka Team

Problemy komunikacyjne występują w każdym środowisku. Warsztaty komunikacji interpersonalnej mogą być więc kierowane do różnych grup - uczniów, młodzieży, nauczycieli, rodziców oraz pracowników i pracodawców. Profesjonalne szkolenia z komunikacji interpersonalnej metodą NVC pozytywnie wpływają na relacje w środowiskach firmowych, szkolnych oraz na relacje rodzinne. Ich prowadzeniem zajmuje się firma coachingowa Kryczka Team.

Dlaczego warto skorzystać z warsztatów komunikacji interpersonalnej?

Firma Kryczka Team proponuje spotkania oparte na jednej z najbardziej polecanych metod oraz na skutecznych narzędziach coachingowych, dzięki którym możliwe będzie osiągnięcie porozumienia w grupie i zbudowanie pozytywnych relacji. Takie warsztaty komunikacji interpersonalnej zwykle polegają na grupowych sesjach, podczas których wykonywane są różne ćwiczenia. Metoda NVC, czyli Porozumienie bez Przemocy opiera się na empatycznym dialogu, a specjaliści z firmy Kryczka Team wyjaśniają, że:

Nasze warsztaty komunikacji interpersonalnej mogą być dedykowane dla uczniów, młodzieży, nauczycieli, rodziców i wielu innych. Uczą one wykorzystania konkretnych narzędzi dla lepszej komunikacji. Prowadzimy warsztaty dla par, które pogłębiają i wzmacniają relację.

Dzięki udziałowi w warsztatach z komunikacji interpersonalnej za pomocą NVC oraz warsztatach rozwojowych pozbędziemy się barier, uprzedzeń oraz problemów z  budowaniem kontaktów. Warsztaty oparte o NVC mają na celu polepszenie relacji pomiędzy ludźmi w określonych grupach i środowiskach oraz nauczenie ich skutecznego porozumiewania się.

Kompleksowa oferta specjalistów

Firma Kryczka Team z Olsztyna specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów dotyczących komunikacji i rozwoju. W kompleksowej ofercie znajdziemy również warsztaty dla par. Firma zajmuje się także prowadzeniem animacji, mediacji oraz konsultacji w obszarze komunikacji interpersonalnej i rozwoju osobistego.

Szkolenia i warsztaty obejmują naukę metod, które działają przeciw wypaleniu zawodowemu oraz ułatwiają współpracę, co jest szczególnie polecane większym przedsiębiorstwom. Kryczka Team działa także na terenie Poznania, Świnoujścia i Szczecina, dzięki czemu z oferty firmy skorzystać mogą klienci z różnych części kraju. Profesjonalne szkolenia pomagają pracownikom w integracji oracz uczą wzajemnej współpracy i rozwiązywania konfliktów.

Specjaliści oferują profesjonalny coaching. Wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje poparte są działalnością na rzecz osób prywatnych, firm oraz instytucji i organizacji pozarządowych.

Opracowanie:
Olsztyn, Witosa 1G lok. 13
tel. 664 483 064
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz