Materiał Partnera

Wampirzy lifting – idealny zabieg na regenerację skóry

Wampirzy lifting – idealny zabieg na regenerację skóry

Każda kobieta chce wyglądać pięknie i młodo. Skóra bez zmarszczek, cieni pod oczami i przebarwień to cel każdej z nas. Dlatego warto udać się do gabinetu medycyny estetycznej, gdzie dzięki zabiegom jak wampirzy lifting możliwe jest spełnienie tych wszystkich marzeń. Choć nazwa wydaje się dość groźna tak naprawdę jest to zabieg, który już po pierwszym razie przywraca zdrowy wygląd skóry, a my możemy poczuć się naprawdę piękne.

Jakie problemy skórne likwiduje zabieg?

Wampirzy lifting to rewolucyjny zabieg, który polega na wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego, aby uzyskać gładką i promienną cerę. Jest to jedna z najpopularniejszych metod regeneracji skóry. Zabieg poprawia wygląd skóry poprzez pobudzenie jej do samoodnowy i jest polecany dla osób, które mają problemy z bliznami potrądzikowymi, zmarszczkami wokół oczu, cieniami pod oczami, rozstępami, bruzdami, uszkodzeniami spowodowanymi działaniem słońca, cienką i obwisłą skórę na dekolcie oraz szyi, a także cera ma ziemisty, pozbawiony blasku kolor.

Jak wygląda zabieg?

Wykonanie wampirzego liftingu przebiega w kilku etapach i może być wykonane wyłącznie przez wykwalifikowanego kosmetologa. Najpierw pobierana jest od pacjenta krew żylna, a następnie próbka umieszczana jest w wirówce, gdzie oddziela się osocze od pozostałych składników krwi. Do wyizolowanego osocza dodawany jest chlorek wapnia, który uwalnia czynniki wzrostu. Następnie aktywowane osocze jest wstrzykiwane w skórę twarzy. Pobudza ono organizm do produkcji kolagenu i skóra w naturalny sposób zaczyna się odnawiać. W ciągu 2 do 3 miesięcy widać stopniową poprawę kondycji skóry i jej wyglądu. Czas utrzymania się efektu zabiegu zależy od wielu czynników. Są to: prowadzony styl życia, wiek, ekspozycja skóry na słońce. Jednak efekt może utrzymywać się nawet do 2 lat.

Ze względu na to, że osocze wykorzystywane do zabiegu pobierane jest od pacjenta ryzyko niepożądanych działań jest niewielki. Trzeba pamiętać, że wampirzy lifting nie jest dla osób, które mają takie choroby jak anemia, nowotwór kości czy szpiku. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, może być lekko opuchnięta oraz bardzo wrażliwa na dotyk. Jednak po kilku dniach wszystko mija i można cieszyć się piękną skórą twarzy.

Opracowanie:
Bielsko-Biała, Jutrzenki 24
tel. 500 703 150
Oceń artykuł (1)
2.0
Komentarze
Dodaj komentarz