Materiał Partnera

Waldi Trans – rzetelna firma transportowa

Waldi Trans – rzetelna firma transportowa

Poszukiwania odpowiedniej firmy transportowej to nie łatwa sprawa. Na szczęście trafiłeś na odpowiednią stronę. Waldi trans to rzetelna i profesjonalna firma, która każdego klienta oraz zlecenie traktuje indywidulanie. Firma specjalizuje się w transporcie krajowym i zagranicznym do 3.5 tony i chętnie współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami spedycyjnymi.

Transport krajowy i międzynarodowy

Wiele firm korzysta z zewnętrznych usług transportowych. Firmy takie jak Waldi Trans to doskonałe rozwiązanie dla osób i firm, które potrzebują transportu pojedynczej palety, czy innego ładunku. Waldi Trans, to firma prowadzona przez Waldemara Kotysia w miejscowości Dobrodzień, jednak  swoje usługi transportowe wykonuje na terenie całej Europy. Dzięki dużemu obszarowi działania firma swoim klientom zaoferować może odbiór paczek z dowolnego miejsca i tak zwane „doładowywanie towaru”, dzięki czemu klienci dzielą koszty transportu pomiędzy siebie. 

Dodatkowo Waldi Trans oferuje swoim klientom transport towarów na terenie kraju. Często zamiast korzystania np. z firmy kurierskiej bardziej opłacalne jest wynajęcie przewoźnika, który odbierze paczkę i dostarczy pod wskazany adres. Dzięki flocie pojazdów o ładowności do 3.5 tony Wali Trans obsługuje transport przedmiotów o różnej wielkości i wadze. Firma Waldemara Kotysia chętnie nawiązuje stałą współpracę z różnego rodzaju przedsiębiorstwami zajmującymi się produkcją mebli czy innych przedmiotów o dużych gabarytach.

Obsługa przeprowadzek

Wynajem zewnętrznego przewoźnika do przeprowadzki staje się coraz bardziej popularny wśród Polaków. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę korzyści jakie wynikają z takiego rozwiązania. Firmy takie jak Waldi Trans oferują kompleksową obsługę przeprowadzek, dzięki czemu klienci korzystający z ich usług nie muszą martwić się tym jak przewieźć oraz wnieść meble. Na wyposażeniu firmy znajdują się auta dostawcze z windami, które idealnie sprawdzają się na ciasnych osiedlach czy podwórkach. Dodatkowo w firmie Waldi Trans pracują specjaliści, którzy wniosą, zniosą oraz odpowiednio zabezpieczą meble czy inne przewożone ładunki. 

Coraz więcej Polaków decyduję się na osiedlenie za granicą. Takie przedsięwzięcie wiąże się z przeprowadzką. Na szczęście tego typu usługi również znajdują się w ofercie firmy Waldemara Kotysia.  Wynajęcie profesjonalistów pozwala nam na zabranie dużej ilości rzeczy za jednym razem oraz daje nam pewność, że wszystkie nasze rzeczy dotrą na miejsce nieuszkodzone i w ustalonym terminie.

Opracowanie:
Dobrodzień, Opolska 96
tel. 695 516 601
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz