Materiał Partnera

Wakacje nad morzem – gdzie się zatrzymać?

Wakacje nad morzem – gdzie się zatrzymać?

Wiosna już wyraźnie pokazuje swoją obecność, a nim się obejrzymy, nadejdzie lato. Wraz z nim pojawi się kwestia wyjazdu na wakacje. Popularnym celem letnich podróży jest Bałtyk, który zaoferować nam może liczne atrakcje niezależnie od wieku. Istotna jest kwestia tego, gdzie zatrzymamy się na okres wakacji nad morzem. Ciekawą alternatywę dla tradycyjnych hoteli stanowią domki holenderskie.

Zalety domków holenderskich

Pierwszą kwestią, nad którą musimy się zastanowić, nim wybierzemy się na wczasy nad morzem, jest rezerwacja noclegu. Bałtyk jest popularnym celem wakacyjnych wyjazdów, nie powinniśmy wiec z tym zwlekać – inaczej wszystkie atrakcyjne bazy noclegowe zostaną zajęte. MarCITY prowadzi w Gąskach wynajem domków holenderskich. To rozwiązanie idealne dla rodzin oraz grup przyjaciół. Ich główną zaletą jest prywatność – nie musimy martwić się o obsługę i możemy swobodnie rozgościć się w wynajętym domku.

Domki mogą pomieścić od czterech do sześciu osób – w każdym znajduje się dwuosobowa sypialnia, a w głównym pokoju piętrowe i rozkładane łóżko. Wyposażenie obejmuje pościel oraz sprzęty kuchenne w postaci lodówki, kuchenki, czajnika oraz kompletu naczyń. W domkach letniskowych znajduje się ponadto telewizor oraz dostęp do Internetu, oznacza to, że mamy wszystko, co potrzebne, by komfortowo spędzić wakacje. Gościom udostępniane są ponadto meble ogrodowe oraz grill. Z myślą o dzieciach stworzono natomiast plac zabaw. Nie musimy martwić się też o nasze zwierzęta, ponieważ bez problemu możemy zabrać je ze sobą.

Ważnym kryterium, jakim się kierujemy, wybierając miejsce noclegu nad morzem, jest jego lokalizacja względem lokalnych atrakcji. Najlepiej jest, jeśli miejsce, w którym się zatrzymaliśmy, znajduje się blisko plaży – to przecież najistotniejszy powód naszego przyjazdu. Domki holenderskie w Gąskach położone są 700 metrów od niej, a od najbliższego sklepu dzieli je zaledwie 450 metrów.

Wynajem domku holenderskiego

Domki letniskowe w Gąskach wynajmowane są na zasadzie „im wcześniej zarezerwujesz, tym mniej płacisz”. Ich koszt waha się między 100 a 250 złotych. Doliczyć do tego należy również opłatę miejscową oraz kaucję w wysokości 200 złotych, która zostanie nam zwrócona w dniu wyjazdu po sprawdzeniu stanu domku. Wynajem domku letniskowego trwać może nawet trzy miesiące, daje to nam możliwość spędzenia tam całego lata w komfortowych warunkach. Domki holenderskie nad morzem sprawdzają się zarówno w przypadku weekendowego wyjazdu nad morze, jak i dłuższego pobytu. Dobra lokalizacja oraz atrakcyjna cena sprawiają, że coraz częściej je wybieramy.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz