Materiał Partnera

W jakie artykuły higieniczne wyposażyć hotelową łazienkę?

W jakie artykuły higieniczne wyposażyć hotelową łazienkę?
Odpowiednie wyposażenie hotelowej łazienki jest bardzo ważne. Należy zapewnić swoim gościom podstawowe artykuły higieniczne, lecz warto dodać również kilka produktów, które nie są obowiązkowe, a z pewnością umilą pobyt w hotelu. Który produkty umieścić na liście zakupów? Przygotuj kartkę i długopis, zrób listę i skorzystaj z oferty profesjonalnej hurtowni!

Które produkty zapewnić gościom?

Wyposażenie apartamentu wiele mówi na temat standardów danego miejsca. W hotelowej łazience nie może zabraknąć podstawowych artykułów, takich jak papier toaletowy oraz mydło. Jednakże, żeby poprawić komfort gości, mogą się przydać także inne produkty higieniczne. Wśród najpotrzebniejszych można wymienić:

  • Kosmetyki – żel pod prysznic i szampon to o wiele lepsze rozwiązanie niż zwykłe mydło. Są one chętniej używane.
  • Płatki kosmetyczne i patyczki higieniczne – przydają się każdemu, a nie wszyscy pamiętają o tym, żeby zabrać je w podróż.
  • Podpaski – oczywiście nie trzeba kupować całego opakowania, wystarczy jedna sztuka na awaryjne sytuacje.

Tego typu zestawy sprawiają, że hotel przygotowuje swoich gości na różne, często niespodziewane okoliczności. Z pewnością zostaną przez nich docenione. Dobrze wyposażona łazienka sprawia wrażenie luksusu, dlatego hotel będzie chętniej odwiedzany ponownie niż w przypadku miejsc, które nie zapewniają gościom niezbędnych środków higienicznych.

Gdzie kupować?

Nie da się ukryć, że bardzo często hotele zaopatrują się w pierwszej lepszej hurtowni, która oferuje wyjątkowo niskie ceny. Niestety, wiele tego typu miejsc ma na sprzedaż artykuły wyjątkowo marnej jakości. Doskonałym przykładem może być tutaj papier toaletowy. Ten najtańszy (szary, szorstki i wyjątkowo gruby) nie tylko jest niekomfortowy w użytkowaniu, ale też może doprowadzić do zatkania się rur. Najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z oferty hurtowni, która mimo niskich cen, może pochwalić się artykułami najwyższej jakości. Przykładem jest firma Elte, która w swojej ofercie zawiera wszystkie niezbędne produkty, które powinny znaleźć się w hotelowej łazience.

Wyposażenie w czasach koronawirusa

Obecnie żyjemy w trudnych czasach, w których na hotele zostały nałożone rygorystyczne przepisy, dotyczące zasad higieny. Wobec tego w hotelowej łazience powinny znaleźć się dodatkowe produkty, które nie tylko umilą pobyt, ale również zwiększą bezpieczeństwo gości. Obowiązkową pozycją jest mydło antybakteryjne, które pozwoli na dokładne umycie rąk po każdorazowym powrocie do pokoju. W przypadku hoteli o większych standardach można zakupić również żel antybakteryjny do mycia rąk bez użycia wody.

Opracowanie:
Kołbacz, Warcisława 5b
tel. 91 312 41 91
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz