Materiał Partnera

W jaki sposób możesz celebrować okrągłe urodziny swojej firmy?

W jaki sposób możesz celebrować okrągłe urodziny swojej firmy?
Pięć, dziesięć, a może piętnaście lat? Im dłużej Twoja firma utrzymuje się na rynku, tym bardziej dumny możesz być ze swoich osiągnięć! Pamiętaj, że działalność to nie tylko szef, ale również pracownicy, którzy sukces ten współtworzyli. W jaki sposób możesz celebrować rocznicę firmy i jednocześnie podziękować swoim pracownikom za wysiłek, który włożyli w jej właściwe prosperowanie? 

Wyjątkowa impreza firmowa

Najlepszym pomysłem jest oczywiście zorganizowanie imprezy firmowej. Pamiętaj, aby nie była to tylko nudna posiadówka, podczas której każdy sztywno siedzi na swoim miejscu. Zabawy są po to, aby się wyszaleć – zwłaszcza że okrągłe rocznice nie pojawiają się często! Odłóż oficjalne konferencje i obiady na bok, zapraszając swoich pracowników w wyjątkowe miejsce. Ostatnimi czasy modne ją restauracje w innowacyjnym i nieco industrialnym stylu. Chętnie odwiedzanym przykładem może być Stara Fabryka w Myślniewie, która oferuje nie tylko wynajęcie sali, ale również smaczny catering.

Luźna impreza firmowa z okazji rocznicy firmy to nie tylko dowód na to, że doceniasz swoich pracowników, ale również sposób na pokazanie, że „szef też człowiek” i mimo respektu potrafi integrować się z osobami, które zatrudnia. Organizując imprezę, warto zadbać o odpowiedni wystrój sali np. balony liczbowe czy też robiony na zamówienie transparent, który podkreśli tematykę spotkania.

Upominki dla pracowników

Drugim ciekawym gestem właściciela firmy jest przygotowanie rocznicowych upominków dla pracowników. Mogą to być firmowe koszulki, kubki lub bony podarunkowe. Dobrym rozwiązaniem będą też gadżety personalizowane, skierowane bezpośrednio do każdej zatrudnianej przez Ciebie osoby. Podarowanie rocznicowych prezentów jest swego rodzaju formą podziękowania za pracę i trud, który włożyli w pomoc w rozwoju firmy oraz utrzymanie się jej na rynku. Jeśli nie masz pomysłu na prezenty, optymalnym wyjściem zawsze będzie tort lub babeczki z motywem rocznicowym, w formie cukrowych cyfr lub haseł motywacyjnych.

Reklamuj swój sukces!

Oprócz imprezy firmowej lub gadżetów dla pracowników warto przenieść swój sukces nieco dalej, informując o nim obecnych i potencjalnych klientów. Jak powszechnie wiadomo, firmy, które wiele lat utrzymują się na rynku, cieszą się o wiele większym zaufaniem. Dzięki stronom internetowym czy fanpage każdy może w kilka minut wrzucić informację o celebrowaniu okrągłej rocznicy, a następnie puścić ją w świat poprzez udostępnianie. Warto zaopatrzyć się w przyciągającą wzrok grafikę lub zdjęcie z zabawy rocznicowej na tle transparentu.
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz