Artykuł sponsorowany

Usługi związane z pojazdami asenizacyjnymi

Usługi związane z pojazdami asenizacyjnymi

Pojazdy asenizacyjne i ciśnieniowe wykorzystywane są do wywozu trudnych ładunków. Zazwyczaj jest to skomplikowany proces, który wymaga pojazdu w dobrym stanie technicznym. Regularny serwis takich samochodów, wymiana uszkodzonych elementów lub zakup nowych pojazdów, gdy stare odmówią posłuszeństwa, warto zlecić osobom, które wiedzą o takich pojazdach niemal wszystko. Do ich naprawy potrzebne są specjalistyczne narzędzia i sprzęty. A przy zakupie nowego samochodu, warto poznać jego wady i zalety.

Firma Efekt to przedsiębiorstwo, którego pracownicy wiedzę na temat funkcjonowania pojazdów asenizacyjnych oraz doświadczenie przy ich naprawie zdobywają od 1997 roku. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi, zdobywamy wiedzę oraz inwestujemy w zaplecze techniczne ułatwiające kompleksowe naprawy. Specjalizujemy się w usługach związanych z produkcją nadwozi asenizacyjnych. W zakres naszych usług wchodzi również wywóz śmieci, wywóz gruzu, wywóz osadów, wywóz mleczka wapiennego i wywóz fekaliów. Na życzenie klienta możemy przeprowadzić również wywóz odpadów wielkogabarytowych. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, układając z klientem szczegółowy plan napraw lub harmonogram realizowanych usług.

Wywóz odpadów

Każde przedsiębiorstwo produkcyjne, firma, gospodarstwo czy dom przyczyniają się do produkcji odpadów. Ich właściwa utylizacja stanowi nie lada wyzwanie dla gmin. Firma Efekt współpracuje zarówno z osobami indywidualnymi, firmami, jak i jednostkami administracyjnymi. Nie straszne nam problematyczne odpady, zajmujemy się wywozem osadów z oczyszczalni i odwiertów, wywozimy płuczkę. Przeprowadzamy również czyszczenie zbiorników na fekalia, takich jak szamba. Zdajemy sobie sprawę, że problem wywozu nieczystości powinien być rozwiązany sprawnie i przy profesjonalnym podejściu do każdego zlecenia. Dysponujemy pojazdami spełniającymi wymagania techniczne, co do wywozu nieczystości, a nasi pracownicy przeszkoleni są jak efektywnie i bezpiecznie transportować odpady. Trzymamy się harmonogramu i pozostajemy w kontakcie z klientem, informując go o postępach prac.

Dodatkowe usługi

Zdobywając wiedzę i doświadczenie związane z usuwaniem i transportem trudnych ładunków, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, sukcesywnie poszerzaliśmy ofertę usług. Dzięki temu oferujemy również czyszczenie kanalizacji urządzeniem wysokociśnieniowym WUKO oraz wymianę rur kanalizacyjnych. Budujemy studzienki kanalizacyjne oraz na bieżąco przeprowadzamy ich remonty, oraz czyszczenie, aby spełniały swoją funkcję i nie zapychały się w przypadku ulewnych deszczy. Serwisujemy oraz sprzedajemy pojazdy asenizacyjne, oraz same zabudowy asenizacyjne na samochody, naczepy oraz zabudowy na hakowca. Klienci mogą również zakupić u nas metalowe zbiorniki na szambo i skorzystać z usługi ich zabudowy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, służąc radą i doświadczeniem.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz