Materiał Partnera

Usługi wynajmu busów bez kierowców – poznaj firmę JUSTOM

Usługi wynajmu busów bez kierowców – poznaj firmę JUSTOM

Busy bez kierowców pod krótki lub długoterminowy najem, to opcja, która jest coraz bardziej popularna wśród klientów indywidualnych, biznesowych, a także publicznych. Dobra wypożyczalnia zawsze gwarantuje zaś nowoczesną flotę, atrakcyjne ceny, oraz pełne bezpieczeństwo. Tak jest w przypadku firmy JUSTOM, która wypożycza swoje pojazdy bez zbędnych i długich procesów, dokumentów itd.

Wynajem busów pasażerskich

Firma JUSTOM słynie między innymi z wynajmu busów pasażerskich marki Citroen Jumper, które gwarantują dziewięć miejsc. Jest to opcja korzysta przy organizowaniu wesela, pogrzebu, Komunii Świętej, czy jubileuszu. Przy krótkoterminowych wynajmach, busy pasażerskie JUSTOM, świetnie nadają się na wyjazdy integracyjne, obozy sportowe, pielgrzymki krajowe, czy wycieczki po znanych polskich miastach. Wynajmy na dłuższy okres czasu, związane są najczęściej z wyjazdami zagranicznymi, np. w popularnej formie eurotripów!

Busy transportowe

Oprócz floty busów pasażerskich, wypożyczalnia JUSTOM, dysponuje całą flotą pojazdów transportowych, mowa o busach Citroen Jumper Max i Renault Master, które wyposażone są w urządzenia do naliczania opłat drogowych (viaTOLL). Warto wiedzieć, że tego typu samochody są wykorzystywane przez małe oraz duże firmy handlowe, produkcyjne, czy usługowe, a także przez osoby prywatne np. przy przeprowadzkach. Istotne przy tym jest to, że przed każdym wypożyczeniem busa, pojazdy przechodzą kompleksowe przeglądy! Polityką firmy JUSTON, jest bowiem stawianie na bezpieczeństwo i komfort użytkowy.

Wynajem przyczep lekkich i lawet

Wypożyczalnia JUSTOM to również miejsce, gdzie można wynająć auto-lawety i przyczepy o różnej ładowności, które zawsze posiadają pełną dokumentację i wymagane badania wydane przez Instytut Transportu Samochodowego oraz homologację wydaną przez Ministerstwo Transportu i Budownictwa. Wypożyczalnia ubezpiecza również swoją technologię motoryzacyjną od odpowiedzialności cywilnej (OC)! Jeśli chodzi zaś o rodzaje wypożyczanych przyczep, są nimi głównie: przyczepy jedno- i dwuosiowe o ładowności od 450kg DMC do 3000kg DMC, również do przewozu rzeczy do max. długości 6,2 m.

Pozostałe usługi!

Firma JUSTOM, nie tylko wypożycza swoje pojazdy. Przedsiębiorstwo zajmuje się także np. pełną obsługa transportową związaną ze ślubami, sprzedażą przyczep różnego rodzaju – głównie lekkich – a także handlem częściami motoryzacyjnymi. Firma stawia zatem na szeroki zakres usług, który dotrze do różnych grup klientów zarówno doraźnych, jak i stałych. Ty również możesz już dziś nawiązać współpracę ze specjalistami JUSTOM – najpierw odwiedź jednak dedykowaną stronę internetową tegoż podmiotu! 

Opracowanie:
Choszczówka Stojecka 56
tel. 25 759 92 35
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz