Materiał Partnera

Usługi transportowe na najwyższym poziomie

Usługi transportowe na najwyższym poziomie

Trudno dziś wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie rynku bez udziału rozwiniętego sektora transportu samochodowego. Potwierdzeniem tego jest duża ilość firm transportowych oferujących swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, a przede wszystkim innym przedsiębiorstwom.

Transport drogowy to jeden ze strategicznych sektorów mający ogromne znaczenie dla gospodarki naszego kraju. Świadczą o tym również licznie powstające firmy oferujące usługi transportowe i dostawcze. Jedną z nich jest firma Transport Międzynarodowy prowadzona przez Henryka Szrama, znajdująca się w Słubicach w województwie lubuskim.

Doświadczenie i pełna flota

Firma Henryka Szrama funkcjonuje na rynku już od ponad 25-ciu lat, posiadając ogromne doświadczenie w zakresie prowadzenia transportu krajowego oraz międzynarodowego. Firma oferuje usługi w zakresie transportu międzynarodowego, transport samochodowy, transport rzeczy, materiałów budowlanych, a także załadunek i rozładunek towaru oraz transport krajowy. Przedsiębiorstwo Henryka Szramy dysponuje bardzo nowoczesną flotą samochodów w skład której wchodzą auta o ładowności od 5,5 t do 25 ton. Ponadto auta wyposażone są w windę oraz wózek paletowy, co znacząco ułatwia i przyspiesza załadunek i rozładunek towaru. Firma dysponuje samochodami transportowymi z zabudową plandekową oraz kontenerową, jest wiec w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie.

Profesjonalizm…

Jak już wspomniano firma Henryka Szramy działa na rynku transportowym o dłuższego już czasu dysponując bezcennym doświadczeniem, a także wykwalifikowanym personelem. Dzięki temu wszystkie zlecenia, nawet te najbardziej nietypowe, realizowane są z najwyższą starannością, profesjonalizmem oraz w ustalonym terminie, co w przypadku transportu ma kluczowe znaczenie. Dodatkowo przedsiębiorstwo oferuje również swoje samochody do wynajmu na potrzeby przeprowadzek, które dzięki temu zostaną przeprowadzone sprawnie bez obaw o uszkodzenie przewożonych mebli.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz